12:00, 02 Січня 2019

ТОП-10 публікацій «Волинь Online» за рік, на думку редакції та за переглядами

Сьогодні, 2 січня, інтернет-виданню «Волинь Online» виповнюється 1-ий рік. Видання існує за рахунок краудфандингу, або ж громадського співфінансування – давно популярного у світі способу підтримки медіа, грантів та реклами. Редакція вирішила зробити огляд матеріалів видання за рік. Ми пропонуємо переглянути ТОП-10 матеріалів, на нашу думку, а також ТОП-10 матеріалів, які набрали найбільше переглядів за цей рік.

Думки редакції та вподобання читачів різняться. Ми наголошуємо на матеріалах про корупцію, статки депутатів, чиновників та посадовців, аналізуємо важливі для країни та області теми. Читачі ж переважно обирають не великі аналітичні публікації, а скандальні новини — пожежі, конфлікти або практичні питання, які стосуються їхнього життя, наприклад, підняття вартості проїзду у маршрутках.

ТОП-10 ПУБЛІКАЦІЙ, НА ДУМКУ РЕДАКЦІЇ «ВОЛИНЬ ONLINE»

1. КОМУ НАЛЕЖИТЬ ЗЕМЛЯ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА У ЛУЦЬКУ, НА ЯКІЙ НІЧОГО НЕ БУДУЮТЬ. ФОТО

Земельні ділянки, де передбачене будівництво, майже всі розташовані в центрі або поблизу. Серед власників – не тільки територіальна громада міста Луцьк, а й відомі імена, зокрема, брат голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», відомий суддя та його екс-дружина.

ЧИТАТИ ДАЛІ

2. МАЄТОК НАРДЕПА ІВАХІВА БЛОКУЄ ДОСТУП ДО СТАВКА НА РІЧЦІ САПАЛАЇВЦІ. ЧАСТИНА 1. ФОТО. ВІДЕО

Маєток у селі Липини поблизу Струмівки, який належить нардепу-мільйонеру Степану Івахіву,  заблокував доступ до ставка на річці Сапалаївка. Ставок – у комунальній власності, однак для місцевих він огороджений із трьох сторін парканом.

ЧИТАТИ ДАЛІ

3. КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ МОЖНА УНИКНУТИ, ЯКЩО У ТЕБЕ Є ДРУЗІ: ЯК ДЕПУТАТИ ЛУЦЬКРАДИ ДОПОМАГАЮТЬ СВОЇМ. ФОТО. ВІДЕО

Неодноразово на сесіях Луцької міської ради були питання, які вигідні самим же депутатам. Такі проекти рішень часто стають приводом для суперечок чи навіть гучних скандалів. За свої питання депутати не можуть проголосувати, отож, потрібна або підтримка колег по фракції, або вміння хитро приховувати свої фірми.

ЧИТАТИ ДАЛІ

4. ЯК БРАТИ КОНОНОВИЧІ РЕГУЛЯРНО МАНІПУЛЮЮТЬ ПРО ДОНБАС, ФАШИЗМ НА ВОЛИНІ ТА ПРОПАГУЮТЬ СЕПАРАТИЗМ

Лучани брати-близнюки Кононовичі, члени Комуністичної партії України, завжди привертали до себе увагу в Україні різними провокативними акціями – то вони борються проти «Бандершату», то розстрілюють портрети Бандери, Шухевича та Гітлера, то встановлюють бюст Сталіна. А із початком військової агресії зі сторони Росії у Криму та на Донбасі Кононовичі активізувалися ще більше. Тепер скандальні комуністи брати-близнюки відомі уже далеко поза межами Луцька та Волинської області через свою антиукраїнську позицію та пропагування сепаратизму.

ЧИТАТИ ДАЛІ

5. ДОВГОБУДИ ЛУЦЬКА. ФОТО

Ці будівлі почали зводити багато років тому і покинули. У міськраді запевняють, що порушень ніяких немає – будівництво призупинили самі власники. Хто мав будувати і чия земля під будівництвом, дізнавалося інтернет-видання «Волинь Online».

ЧИТАТИ ДАЛІ

6. У ЛУЦЬКУ КОНФЛІКТ ЧЕРЕЗ ХЛІБОПЕКАРНЮ – ЗАСНОВНИКА ВИКЛЮЧИЛИ ІЗ СКЛАДУ УЧАСНИКІВ. ДОКУМЕНТИ

Уже другий рік у Луцьку іде судова тяганина через хлібопекарню. Після смерті одного із засновників, іншого – виключили із складу учасників товариства. Кошти за його частку досі не виплатили, адвокат підприємства стверджує, що виключення – законне, адже засновник завдавав шкоди підприємству.

ЧИТАТИ ДАЛІ

7. МОРАТОРІЙ НА ЗЕМЛЮ: ЗАХИСТ ЧИ ДИСКРИМІНАЦІЯ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ

У той час, коли у Європі власник землі може самостійно розпоряджатися нею, в Україні досі діє заборона на продаж земель сільськогосподарського призначення. Європейський суд з прав людини визнав, що абсолютна заборона в Україні на купівлю та продаж земель сільськогосподарського призначення порушує Європейську конвенцію з прав людини. Захист землевласників чи дискримінація з’ясовувало інтернет-видання «Волинь Online».

ЧИТАТИ ДАЛІ

8. ФЕЙКИ, ПРОВОКАЦІЇ ТА НАСАДЖЕННЯ «РУССКОГО МІРУ» В УКРАЇНІ ВІД ОЛЬГИ САГАН

Провокації, поширення фейків про Україну у російських ЗМІ та поливання брудом Західної України під маскою «історичних досліджень» та «захисту російськомовного населення»: таку діяльність на Волині та за її межами протягом років веде засновниця Російського культурного центру у Луцьку Ольга Саган, щодо якої відкрила два кримінальні провадження СБУ.

ЧИТАТИ ДАЛІ

9. ФОГЕЛЬШТАНГ: НІМЕЦЬКИЙ ПОПЕРЕДНИК ЛУЦЬКОГО 33-ГО КВАРТАЛУ

Усім лучанам відомий найдовший будинок світу, розташований у 33-му мікрорайоні міста. Однак не кожен знає, що подібний тип забудови застосовували на 10 років раніше в одному з міст на південному заході Німеччини. Як і у Луцьку, новий район будували для того, щоб вирішити проблему дефіциту житла, однак підхід до планування відрізнявся: німці вирішили поєднати висотні 23-поверхові вежі з чотириповерхівками та будинками, розрахованими на одну сім’ю.

ЧИТАТИ ДАЛІ

10. ОЛЕКСАНДР САВЧЕНКО «Я НЕЗАЛЕЖНИЙ ВІД ЯКИХОСЬ КЛАНІВ НА ВОЛИНІ». ІНТЕРВ’Ю. ЧАСТИНА I та ОЛЕКСАНДР САВЧЕНКО «Я НЕ ПРИЙМАЮ ПРИНЦИПИ ПЛАТИ ЗА ВХІД У ЯКУСЬ ПОСАДУ». ІНТЕРВ’Ю. ЧАСТИНА II

Новопризначений голова Волинської ОДА Олександр Савченко в інтерв’ю для інтернет-видання «Волинь Online» розповів про першочергові завдання на перші місяці роботи, чи буде співпрацювати з головою Волиньради, який у нього стиль роботи та що думає про політичну ситуацію у Луцьку. А, також, чому йому буде легше вирішувати питання для Волині та хто має шанс стати його заступником, про те, як ставиться до купування посад, чому хоче боротися з ямковим ремонтом, звідки у нього такі статки, як купив першу машину, про відпочинок та чи переїде на Волинь його дружина.

ЧИТАТИ ДАЛІ ЧАСТИНА I та ЧАСТИНА II

Також пропонуємо переглянути, чим володіють депутати, чиновники та посадовці за посиланням. 

ТОП-10 ПУБЛІКАЦІЙ ЗА ПЕРЕГЛЯДАМИ

1. «ВОЛИНСЬКА ГОЛЛАНДІЯ» – ПОБЛИЗУ ЛУЦЬКА КВІТУЄ МІЛЬЙОН ТЮЛЬПАНІВ. ФОТО

Ця публікація набрала рекордну кількість переглядів – 35968.

Фермерське господарство «Лілі-Лайн» влаштувало День Поля протягом 28–29 квітня, аби показати, як на Волині вирощують тюльпани із Голландії. Відвідувачі унікальної атракції мали змогу помилуватися величезним полем площею 2 га, де саме квітують тюльпани різних сортів. Тут можна було знайти аж 100 сортів тюльпанів голландського походження.

ЧИТАТИ ДАЛІ

2. У ЛУЦЬКУ ЗАТВЕРДИЛИ ШКОЛИ ДЛЯ МІКРОРАЙОНІВ. ПЕРЕЛІК

Члени виконкому затвердили мікрорайони закладів загальної середньої освіти та ведення обліку дітей шкільного віку та учнів.

ЧИТАТИ ДАЛІ

3. У ЛУЦЬКУ ГОРИТЬ «ПОРТСITY». ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

У Луцьку горів торгово-розважальний центр «ПортСity».

ЧИТАТИ ДАЛІ

4. НАРДЕП ДО ВІДВІДУВАЧА «БАНДЕРШТАТУ»: «ВИ НІХТО, БО ВИ НЕ АЗОВЕЦЬ»

Нардеп Андрій Білецький, засновник полку «Азов», лідер партії «Національний корпус» заявив відвідувачу «Бандерштату», що той ніхто у відповідь на його питання.

ЧИТАТИ ДАЛІ

5. ЕКС-ГЕЙ У ЛУЦЬКУ РОЗПОВІВ, ЯК ЧЕРЕЗ ЧИСЛЕННІ НАСИЛЛЯ СТАВ ГОМОСЕКСУАЛІСТОМ І ЯК ЙОМУ ВДАЛОСЯ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ

Унікальний чоловік, який у своєму житті пережив «камінг аут», а також «камінг бек» з належності до ЛГБТ-спільноти розповів про історію свого життя.

ЧИТАТИ ДАЛІ

6. ЯК НАЙБІДНІШЕ СЕЛО ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ПЕРЕЙНЯЛО ДОСВІД ПОЛЬСЬКИХ АГРАРІЇВ

Від одного з найбідніших сіл до знаного центру вирощування полуниці на Волині протягом десятиліття зробив шлях Хорохорин, що у Луцькому районі: селяни перейняли польський досвід вирощування цієї смачної та популярної ягоди і нині обсяги виробництва підвищуються, тож на часі пошук нових ринків збуту.

ЧИТАТИ ДАЛІ

7. ДЕПУТАТ ЛУЦЬКРАДИ ЖИВЕ У БАТЬКА, ЇЗДИТЬ НА МАШИНІ МАТЕРІ, ОТРИМАВ МАЛИЙ ДОХІД ТА ПОЗИЧИВ 2,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Депутат Луцькради Андрій Козюра задекларував житло батька, машину матері, дві фірми та позику, яку взяв у батька.

ЧИТАТИ ДАЛІ

8. У ЛУЦЬКУ В ДВОРІ ЛЕЖАЛА ЖІНКА ІЗ РОЗСТЕБНУТИМИ ШТАНЬМИ БІЛЯ ДИТМАЙДАНЧИКА. ФОТО

У Луцьку у дворі багатоповерхівки декілька годин лежала жінка із розстебнутими штаньми, а поблизу гралися діти. У жінки були ознаки алкогольного сп’яніння.

ЧИТАТИ ДАЛІ

9. У ЛУЦЬКУ ЗАВТРА ЗБИРАЮТЬСЯ ПІДНЯТИ ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ У МАРШРУТКАХ

Проїзд у луцьких маршрутках хочуть підняти до 5 гривень.

ЧИТАТИ ДАЛІ

10. ЛУЧАНКА ОБМАНУЛА КОЛЕГ, ЩО ХВОРА, І ТІ ЗБИРАЛИ ЇЙ КОШТИ НА ЛІКУВАННЯ

Лучанка Наталія Водко (Лущинська) повідомила своїм колегам, що вона хвора і потребує коштів на лікування, адже сирота і немає, де взяти.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Інтернет-видання  «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: