12:46, 16 Серпня 2018

Лучанка обманула колег, що хвора, і ті збирали їй кошти на лікування

Лучанка Наталія Водко (Лущинська) повідомила своїм колегам, що вона хвора і потребує коштів на лікування, адже сирота і немає, де взяти. 

Вчора читачі повідомили для інтернет-видання «Волинь Online» звернулися читачі, колеги Наталії, та просили зібрати терміново для дівчини 15 тисяч гривень, адже сьогодні, 16 серпня, у Києві мала бути в неї операція на 12:00. 

Як сказала колегам 19-річна Наталія, у неї поставлений діагноз — рак шийки матки ІІІ-го ступеня. Всього на операцію не вистачає 15 000 грн, а попросити допомоги немає в кого, так як є сиротою. Єдина рідна людина, брат, помер минулого року в АТО.

Сьогодні, 16 серпня, до редакції звернувся брат чоловіка Наталії. Він повідомив, що дівчина здорова і ніяких коштів не потребує. За його словами, вона сказала колегам, що хвора і що їде на операцію, а вдома, що йде на роботу. А сама десь зникла зі зв’язку, і на момент телефонного дзвінка у редакцію, о 12:05, дівчина на зв’язок із рідними не виходила.

Колеги Наталії надали нам її заяву, де вона просила відпустити її у Київ на операцію.

На роботі додають, що вона аферист, яка використала людську доброту. Наразі, за словами колег, чоловік та його брат розшукують дівчину.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: