15:23, 28 Квітня 2018

«Волинська Голландія» – поблизу Луцька квітує мільйон тюльпанів. ФОТО

Мільйон тюльпанів різного кольору дивують на цих вихідних волинян і гостей, які потрапляють до унікальної локації під назвою «Волинська Голландія».

Фермерське господарство «Лілі-Лайн» влаштувало День Поля протягом 28–29 квітня, аби показати, як на Волині вирощують тюльпани із Голландії.

Відвідувачі унікальної атракції мають змогу помилуватися величезним полем площею 2 га, де саме квітують тюльпани різних сортів. Тут можна знайти аж 100 сортів тюльпанів голландського походження.

Для поціновувачів квіткової краси облаштували цікаві фотозони, де можна зробити собі неймовірні світлини.

І дорослі, і малі радіють квітам, фотографуються та просто відпочивають від робочої метушні.

Подружжя Анатолій та Аня заїхали сюди по дорозі на Львів.

Аня каже, що дізналися про цю подію із «Фейсбук» і вирішили по дорозі на Львів заїхати на цю красу і дуже задоволені. Анатолій додає, що дуже несподівано, що у наших краях такі вирощують тюльпани, думав, що лише у Голландії так.

«А я мріяла про мільйон тюльпанів і сьогодні мені їх чоловік подарував», – сміється Аня.

Подружжя запрошує всіх їхати у цю атракцію.

Викладач зі СНУ імені Лесі Українки Володимир Радзій, який завітав сюди із родиною, зазначив, що вперше на такому дійстві, але вражає:

«Така кількість квітів і погода сприяє милуванню тому всьому. Цікава атракція і то миттєва – день– два. Тепер у нас замість Долини нарцисів є своя Долина тюльпанів».

«Сьогодні на цьому полі зібралися не просто глядачі, а люди із дуже тонким відчуттям краси», –  каже засновник фермерського господарства «Лілі-Лайн» Олександр Подзізей про цей фестиваль квітів.

День поля триватиме  ще сьогодні до 18 години, а також завтра з 10 до 18.

Схема доїзду:

31289073_1672468962806268_7343935662368592544_n.jpgВхід: дорослим – 25 грн.; дітям – 10 грн., дітям дошкільного віку – вхід безкоштовний. Оплата здійснюється при вході.

Наголошуємо, що поле відкрите лише в день проведення фестивалю.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: