12:20, 02 Січня 2020

Підсумок року: перемоги у конкурсах та ТОП-10 публікацій «Волинь Online» на думку редакції та за переглядами

Два роки виповнюється інтернет-виданню «Волинь Online», яке існує за рахунок краудфандингу, або ж громадського співфінансування – давно популярного у світі способу підтримки медіа. Видання розпочало свою роботу 2 січня 2018 року. Редакція уже традиційно робить огляд найкращих матеріалів видання за рік. Ми пропонуємо переглянути ТОП-10 матеріалів, на нашу думку, а також ТОП-10 матеріалів, які набрали найбільше переглядів за 2019 рік.

Думки редакції та вподобання читачів різняться. Ми наголошуємо на матеріалах про корупцію, статки депутатів, чиновників та посадовців, аналізуємо важливі для країни та області теми. Читачі ж переважно обирають не великі аналітичні публікації, а скандальні новини — пожежі, конфлікти або практичні питання, які стосуються їхнього життя.

Для монетизації видання ми започаткували серію футболок з життєрадісним гризуном. Бабак став талісманом видання. Кошти, виручені від продажу футболок, видання використовує для свого розвитку і підготовки якісних матеріалів для наших читачів. Окрім того, 5 % із продажу ми передаємо для читачів, які потребують допомоги.

З нагоди другої річниці видання ми організували затишний вечір у колі читачів під різдвяні пісні від гурту «Negoda» та подарували багато подарунків від партнерів для тих, хто підтримував інтернет-видання «Волинь Online» донейтами протягом місяця. 18 грудня у «ЛучеSk-пабі» відсвяткували День Святого Миколая та другу річницю роботи видання.

ТОП-10 ПУБЛІКАЦІЙ, НА ДУМКУ РЕДАКЦІЇ «ВОЛИНЬ ONLINE»

Дівчина, її батьки, сусід та інші ФОПи – як депутат Луцькради виграє держзакупівлі на підставних осіб. ДОКУМЕНТИ

Техніка від депутата, диван для директорки, одяг, спорт та відрядження в Польщу: на що витрачав кошти департамент муніципальної варти Луцької міськради

Найдорожчі авто волинських працівників суду. ТОП-10

Чи потрібна вітроенергетика на Волині: історія лучанина і вітряка

Фотоапарати, презервативи та танці до ранку: що рекламували на Волині

Економія води, скорочення парникових газів та запобігання передчасним смертям – енергія вітру стає реальною конкуренткою викопної енергетики

«Волинь Online» було одним із переможців за матеріал «Європейські бренди одягу родом з України: екскурсія виробництвом» у проекті ЄС «Association4U» разом із Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України третьої хвилі конкурсу на найкращий матеріал про євроінтеграцію «Угода про асоціацію: шлях змін». Переможці отримали оплачувану участь у «Lviv Media Forum 2019» та запрошення на церемонію нагородження за участі Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у травні в Києві. До слова, «Волинь Online» уже відзначали у листопаді 2018 року у цьому ж конкурсі за матеріал «Як виготовляють іграшки європейської якості у селі на Волині». 

Європейські бренди одягу родом з України: екскурсія виробництвом

Із публікацією «Мода чи потреба у грошах – чому волиняни їдуть за кордон та як це впливає на розвиток малого бізнесу та економічного мікроклімату області» «Волинь Online» здобуло третє місце на конкурсі журналістських матеріалів про трудову міграцію, організованого ГО «Європа без бар’єрів» у рамках проекту «Популяризація фактоорієнтованого медійного висвітлення явища трудової міграції з України до країн Вишеградської четвірки», який підтримує Міжнародний Вишеградський фонд.

Мода чи потреба у грошах – чому волиняни їдуть за кордон та як це впливає на розвиток малого бізнесу та економічного мікроклімату області

Сповідь наркомана, який став тверезим: «Люди засуджують, бо не розуміють, що це треба лікувати»

Мікрорайони Луцька: погляд зсередини. Святині, скульптури та річка

Окрім матеріалів, які принесли призові місця для видання у двох конкурсах, фото «Волинь Online» увійшло у 20 найкращих на фотоконкурсі «Листівка з села 2018», який мав на меті показати справжнє село – побут, умови праці, відпочинку, проблеми та успіхи жителів сільської місцевості. Це фото інтернет-видання «Волинь Online», зробило для висвітлення історії про фермера Олександра Джуса з села Княгининок Луцького району.  Фотовиставка в арт-хабі «Укрінформу» відкрилася 15 січня, та тривала до 29 січня 2019 року.

ТОП-10 ПУБЛІКАЦІЙ ЗА ПЕРЕГЛЯДАМИ

У Луцьку юнак тероризує цілий район. ФОТО

У Луцьку розбився на смерть священик

Відомий лікар з Волині безкоштовно оперує дітей з дефектами обличчя. ВІДЕО

У Луцьку обробили 100 % протоколів

На Волині під час збирання грибів люди натрапили на смертельну знахідку. ФОТО

На Волині люди стоять у 15-кілометрових заторах на дорозі зі Світязя

Юнаку, який «тероризує» людей у Луцьку, можуть загрожувати виправні роботи

На Волині змії покусали двох людей

Оприлюднили імена проституток, які працювали у Луцьку. СПИСОК

У неповнолітньої дочки головної луцької муніципалки з’явилася земля та будинок

Інтернет-видання «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: