19:45, 28 Грудня 2019
Техніка від депутата, диван для директорки, одяг, спорт та відрядження в Польщу: на що витрачав кошти департамент муніципальної варти Луцької міськради
Протягом 2019 року департамент витратив значні кошти на придбання техніки у підприємців, пов’язаних з одним з депутатів Луцькради, одягу, меблів та демонтаж тимчасових споруд.
Загалом департамент протягом року витратив 19 мільйонів гривень. На які потреби та кому спрямовували ці кошти, інтернет-видання «Волинь Online» з’ясувало, проаналізувавши транзакції департаменту муніципальної варти Луцькради за допомогою пошуково-аналітичної системи «007».
Зарплати, премії та інші виплати
Майже 8,35 мільйона гривень становили виплати заробітної плати, премій, допомоги по тимчасовій непрацездатності, лікарняних, відпускних, коштів на допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами, компенсації за невикористану відпустку, розрахунку при звільненні працівникам департаменту, а також аліментів, утриманих з заробітної плати. Зокрема, 46 тисяч гривень становила премія муніципалам до Дня Незалежності України у серпні цього року.
До слова, як зазначили раніше, у департаменті муніципальної варти у штаті разом із директором працюють 43 працівники.Відрядження
Понад 82 тисячі гривень протягом року витратили на відрядження працівників департаменту до інших міст. Муніципали вирушали у відрядження до Києва, Харкова, Львова, Одеси, Рівного, Тернополя,Чернігова, Южного та Любліна (Республіка Польща), сіл Поляна та Княгининок. Суми, виділені на відрядження, коливалися від 48 гривень до 10,96 тисячі. Зокрема, на відрядження директора департаменту Юлії Сиротинської витратили загалом 45,528 тисячі гривень. Посадовець їздила у відрядження до Львова, Києва, Тернополя, Чернігова, Рівного, Харкова, Одеси, Южного та Любліна (Польща).
Податки та збори
Майже 4,4 мільйона гривень департамент сплатив протягом року як податки та збори. До цієї суми входять податок з доходу найманих працівників, військовий збір, утриманий з заробітної плати, відпускних, премій та лікарняних, нарахування єдиного соціального внеску на зарплату, судовий збір, стягнення на користь суду, витрати виконавчих проваджень.
Техніка
На придбання та обслуговування техніки, а також програмного забезпечення, муніципали протягом року витратили приблизно 2,68 мільйона гривень. 1,14 мільйона з цієї суми становили витрати на виконання будівельних робіт з комплексної системи відеоспостереження 55-го мікрорайону Луцька, 30 тисяч та 45 тисяч – витрати на виготовлення проектно-кошторисної документації, 67,2 тисячі – витрати на відеокамери цифрові Hikvision DS-MH2111/32G/GLF. Ці кошти сплатили ТОВ «Інженіринг-Аналітика».
Майже 200 тисяч гривень сплатили підприємцю, депутату Луцької міськради Миколі Яручику. Так, йому сплачували за послуги з ремонту планшету Samsung, програмне забезпечення, послуги з налагодження і монтажу локальної мережі, кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXE, послуги з ремонту, встановлення та монтажу кондиціонера, комплекти чорнил, послуги з налаштування GSM-шлюзу, послуги з програмування міні АТС, послуги з налаштування планшетів на системі Android, налаштування планшетів, ремонт ліхтаря, послуги з ремонту паперознищувача, кавоварки, принтера.
На суму 20,77 тисячі гривень придбали техніки у дівчини депутата, підприємця Наталії Воскресенської. Купували навушники Havit, пам’ять, свердло, панель LED тощо, LED панелі Lemanso 45W 3100LM. Також продавала техніку департаменту муніципальної варти її мама, підприємець Галина Воскресенська.Їй департамент сплатив загалом 53,16 тисячі за лазерні дальноміри Bosch GLM 50, полки 19 Hyper 1U, електротовари (кабель подовжувач, силовий блок Eserver, компл. монтаж. тощо.
Понад 89,1 тисячі сплатили за техніку підприємцю Євгенію Томчику, якого також пов’язують з Миколою Яручиком. Муніципали купували у нього маршрутизатор Mikrotik, відеореєстратор Aspiring, комутатор KVM, карти microSD 32Gb тощо, комп’ютер Dell Inspiron 3277 (327i34H1IHD-WBK), проекційний екран Walfix SNM-3 настінний 200х150, багатофункціональний пристрій Epson L382, ББЖ LP U650VA-P, касові стрічки 57,50 до принтера Datecs. 104,3 тисячі гривень сплатили ще одному підприємцю, якого пов’язують з депутатом Яручиком, Ігорю Крищуку.У нього купували портативні принтери Екселлио, касові стрічки 57,50 до принтера Datecs, знищувачі документів Agent 117X.
Понад 308,5 тисячі сплатили підприємцю Василю Унгеру, в якого купували сервер Supermicro SYS-6028R-C1R, пристрій безперебійного живлення для сервера APC, шафу напольну CSV Lite, комп’ютери Dell Inspiron, блоки безперебійного живлення, комплекти чорнил до принтера, комп’ютер-моноблок НР 22-c0067 ur White.
Нагадаємо, зареєструвавши декілька ФОПів, депутат Луцькради з 2010 року Микола Яручик, засновник ТзОВ «Апельсин», що займається оптовою торгівлею комп’ютерами, периферійним устаткуванням і програмним забезпеченням, успішно продає для комунальних та державних установ. Для цього йому довелося зареєструвати підприємцем кохану, її батьків, сусіда та ще ряд людей.
Підприємцю Анатолію Лаху сплатили 41,85 тисячі за автоматичний турнікет, послуги з техобслуговування системи контролю доступу та послуги з монтажу турнікету. Підприємець Віталій Войтович отримав від департаменту 42,4 тисячі гривень за знищувачі документів Agent та LED панель Lemanso45W 3100LM. Підприємцю Олександру Пантєлєєву сплатили 87,27 тисячі гривень за багатофункціональні пристрої Epson та Canon, антивірус, комп’ютери-моноблоки HP 22-c0077ur. Підприємець С.Л. Галицький надавав департаменту консультаційні послуги з питань обслуговування програмного забезпечення за 26,14 тисячі гривень.
32,17 тисячі сплатили підприємцю Н.В. Степанюку за послуги з налагодження мережі живлення сервера та послуги з поточного ремонту електромереж. Підприємець Оксана Філюк продавала муніципалам комп’ютерну техніку, проектор BENQ MX535, кондиціонери Leberg LOK10, ББЖ LogicPower LPM-625VA та сумки з полістеролу для інспекторів за понад 117 тисяч. У підприємця Андрія Пасічника придбали чохли для Samsung Galaxy Tab A 8.0, багатофункціональний пристрій Epson, БФП Canon, багатофункціональні пристрої A4 Canon i-Sensys MF3010 за загальну суму 48,5 тисячі.
Підприємцю Ірині Жичук департамент сплатив за послуги з розробки та розміщення в Інтернеті веб-додатку «Parking Lutsk» та технічну підтримку цього веб-додатку 140,66 тисячі гривень.Підприємець Євгеній Завалій отримав 48,7 тисячі за послуги з розробки та розміщення в мережі Інтернет веб-додатку «Муніципальна варта». За послуги з монтажу та налагодження системи контролю доступу 8,95 тисячі сплатили ТОВ «Науково-виробниче підприємство Ібіс». За технагляд нового будівництва волоконно-оптичних мереж з становленням камер відеоспостереження у Луцьку підприємець Олег Ліщук отримав 7,115 тисячі гривень.
Платив департамент також за послуги з оренди устаткування (POS-терміналів), постачання пакетів оновлень комп’ютерних програм, обробку даних, придбання електрогірлянд тощо.
Одяг
Придбання одягу протягом року обійшлося департаменту в понад 676 тисяч гривень. Найбільшу суму, 49,92 тисячі, сплатили за штани змінні формені підприємцю Л.Пащук. У цього ж підприємця купували штани формені та штани змінні за 21,18 тисячі, штани формені з кишенями чорні за 47,25 тисячі, кофти чорні під шеврони за 18,9 тисячі, ремені формені за 27,885 тисячі, кофти осінні флісові під шеврони за 47,25 тисячі.
У підприємця Ірини Козак закупили: сумки тактичні водостійкі для інспекторів з паркування за 10,89 тисячі та 5,445 тисячі гривень, сорочки формені (довгий та короткий рукав) білі та сірі за 12,66 тисячі, сорочки формені (короткий рукав) білі та сірі за 43,12 тисячі, футболки змінні під шеврони (чорні, білі, сірі) за 26,65 тисячі, футболки щоденні формені сірі за 43,45 тисячі, футболки щоденні чорні під шеврони за 38,5 тисячі, футболки білі літні класичні з коміром, під шеврони за 42,9 тисячі, бафи, взуття зимове (берці) за 21,65 тисячі, штани soft (чорні), куртки soft (чорні) за 39 тисяч.
Підприємцю Людмилі Жонсі сплатили 10,12 тисячі за туфлі формені «Лодочка», взуття формене демісезонне парадне тощо, 10,73 тисячі за взуття формене (туфлі формені жіночі парадні шкіряні на каблуках, взуття формене жіноче без каблука тощо).
Департамент придбав у підприємця Олени Юреньової пальто формене та капелюх за 2,365 тисячі, нашивки малі (прізвище), нашивки великі (прізвище) за 750 гривень, нашивки малі та великі за 845 гривень, нашивки до форми за 120 гривень.
У ТзОВ «Компанія «Флагман»» купували іменні бейджі (металеві) за 1,98 тисячі, іменні беджі за 4,84 тисячі.
8,52 тисячі сплатили за бейсболки туристично-комерційному товариству з обмеженою відповідальністю «Схід», 47,52 тисячі – за штани чоловічі парадні підприємцю Роману Собчуку, 44,44 тисячі – за туфлі парадні чоловічі демісезонні ТОВ «Ежімо», 42,57 тисячі – за кросівки формені підприємцю Тетяні Муратовій.У підприємця В.Ю.Киричука придбали штани формені жіночі, спідницю жіночу за 1,55 тисячі, штани формені, спідницю формену за 1,7 тисячі. На світловідбивні пояси витратили 1,98 тисячі.
Господарські товари та меблі
На купівлю меблів та різноманітних господарських товарів муніципали витратили понад 165 тисяч гривень. У підприємця Володимира Леня купували офісні столи з шухлядами за 12,6 тисячі, офісну софу за 8,3 тисячі, шафу навісну під посуд, шафу на документи, полицю навісну за 8,98 тисячі, шафу офісну, полицю-шафу на документи, шафу на папери за 12,1 тисячі та стійку «Рецепшн» з шухлядами за 13,9 тисячі.
Низку господарських товарів купували у ПрАТ «Нова лінія». Також господарські товари купували у підприємців Алли Свередюк та Наталії Токаренко. У підприємця Олександра Зайця придбали стільці та крісла поворотні за 12,434 тисячі, вішак Venezia black, стіл СК-7.13 за 4,329 тисячі, крісло поворотне, стіл комп’ютерний за 6,795 тисячі.
Наприкінці грудня придбали диван office eco-30 (в кабінет керівника) за 7,618 тисячі у Олександра Зайця.
Послуги зв’язку
За послуги телекомунікаційного зв’язку департамент сплатив понад 60,7 тисячі гривень. Серед надавачів послуг ПрАТ «Київстар», ПАТ «Укртелеком», ПрАТ «Датагруп» та спільне підприємство «Український мобільний зв’язок».
Спорт
Майже 39 тисяч гривень у 2019 році становили витрати департаменту на участь у турнірі з футзалу. Зокрема, комунальному закладу «Волинська обласна ДЮСШ «Колос»» за послуги з проведення групових занять з фізкультури та спорту сплатили загалом 4,65 тисячі гривень, 1,98 тисячі витратили на придбання футбольних м’ячів у підприємця Володимира Захарука, 2,175 тисячі – за футзальні м’ячі, 1,85 тисячі – за футбольну форму (гетри та маніжки), придбані у цього ж підприємця. За послуги з участі в корпоративній лізі Волині з футзалу, у чемпіонаті області та у літньому кубку Волині трьома платежами Волинській обласній громадській організації «Асоціація міні-футболу (футзалу) Волинської області» сплатили 28,16 тисячі гривень.
Інформаційні послуги
За інформаційні послуги муніципали протягом року сплатили 15,211 тисячі гривень. Левову частку цієї суми становить оплата за послуги з розміщення інформаційних матеріалів у комунальній газеті «Луцький замок». Також за консультаційно-інформаційні послуги, навчальний семінар сплатили 2,6 тисячі гривень державній установі «Професійні закупівлі». 1,2 тисячі гривень витратили на послуги з аудіо оформлення презентаційного відеоролику.
Демонтаж
Значну суму департамент витратив на демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд. У лютому тендер не відбувся, а вже у березні переможцем тендеру зі здійснення демонтажу самовільно встановлених малих архітектурних форм, тимчасових споруд, гаражів, кіосків, металевих та дерев’яних конструкцій, господарських споруд (сараїв тощо), парканів, обмежувачів руху, шлагбаумів, балок, запірних планок та інших об’єктів, які розміщені без відповідних документів на території Луцька з відновленням належного та естетичного рівня благоустрою територій, транспортування та зберігання таких об’єктів на майданчику для тимчасового зберігання став підприємець з Луцька Степан Книш. Йшлося про демонтаж 285 об’єктів до кінця 2019 року. Відповідно до укладеного 5 квітня договору, сума становила 1,65 мільйона гривень. Оплату департамент здійснював понад сотнею окремих платежів на суми від 2,4 до 36,99 тисячі гривень. 26 грудня з підприємцем підписали додаткову угоду, відповідно до якої ціна договору становить 1,621 мільйона (замовник та виконавець робіт домовилися про зменшення ціни договору на 28,796 тисячі гривень). Наприкінці грудня підприємцю сплатили 82,8 тисячі у межах семи платежів.
Пошта, пальне, ремонт, канцтовари та інші витрати
Виплати на інші потреби становили протягом року понад 882 тисячі гривень. Наприклад, 156,6 тисячі гривень витратили на дизельне паливо ПП «Окко Контракт».
За послуги з проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах Волинському науково-дослідному експертно-криміналістичному центру центру МВС України сплатили протягом року майже 28,4 тисячі гривень у межах понад 60 платежів.
Волинській дирекції ПАТ «Укрпошта» сплатили 286,1 тисячі гривень за знаки поштової оплати (конверти марковані та марки).
Комунальному підприємству «Луцькі ринки» як відшкодування витрат на постачання електроенергії сплатили понад 3,15 тисячі гривень.
Підприємцю В.В.Ващук департамент сплатив 7,37 тисячі гривень за послуги з з реставрації табличок, наліпок на кабінет, смужок з прізвищами, таблички на кабінети та плівки з друкованою основою.
У підприємця Володимира Леня придбали двері металопластикові 7S Glasso, 70мм з армуванням за 67,84 тисячі гривень. За 17,9 тисячі купили пластикові та вхідні двері, ролети та рулонні штори у підприємця Володимира Матвійчука. 5,51 тисячі витратили на рулонні штори, придбані у цього ж підприємця .
26,15 тисячі витратили на послуги з поточного ремонту електромереж (підприємець Н.В. Степанюк).
За послуги з впорядкування архівних документів обласному комунальному підприємству з архівної справи сплатили 5,942 тисячі гривень. За 4,8 тисячі придбали протоколи нумеровані двошарові у підприємця К.В.Байбули. 1,108 тисячі коштувало тонування автомобіля, яке виконало ПАТ «Волинь-Авто».
За послуги з виготовлення магніта на авто, друк постера та виготовлення шильд сплатили 5,56 тисячі ТОВ «Опторг Захід», за придбання та друк наліпок – 2,325 тисячі гривень цьому ж товариству.
2,5 тисячі сплатили за комплексні послуги з техогляду транспортного засобу (встановлення декоративної накладки KOZAK) ТОВ «Луцьк-Експо», 2,1 тисячі витратили на придбання акумулятора АКБ 6СТ-72Аз.
Підприємцю Василю Семенову сплатили 3,178 тисячі за канцтовари (пакети струна, щоденники недатовані, лотки для паперів тощо), 1,5 тисячі – за посвідчення підприємцю Л.Б.Павлик.3,3 тисячі сплатили за канцтовари (лотки для паперів, пакети струна, швидкозшивач) ТОВ «Корвет». 3,645 тисячі коштували магніти на авто орендовані, придбані у підприємця Павла Цапюка. За конверти підприємцю Антону Масальову сплатили 13,5 тисячі гривень. За ксероксний папір А4 Zoom A4/80 сплатили 46,76 тисячі гривень ТОВ «Ромус-поліграф».
Також сплачували за послуги з проведення короткострокових семінарів, послуги поточного ремонту електромереж, рамки, передрейсовий медогляд водія та техогляд авто, послуги зі стоянки автомобіля, послуги зі страхування транспортних засобів, постачання теплової енергії, відшкодування витрат з вивезення побутового сміття, послуги з питань організації та здійснення публічних закупівель, послуги з проведення семінарів у сфері здійснення публічних закупівель, навчання та перевірку знань з охорони праці, віконну фурнітуру, канцтовари та портфелі, захоронення побутових відходів, послуги з шиномонтажних робіт, питну воду артезіанську, друковану продукцію, періодичні видання, послуги з виготовлення та поклейки друкованої плівки на двері, топографо-геодезичну зйомку земельної ділянки на вулиці Глушець для будівництва волоконно-оптичних ліній тощо.
Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА
Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту: volynonline.news@gmail.com
То Сиротинська диван купила, щоб на ньому БДСМ з підлеглими влаштовувати? І все за податки вдячних лучан.