13:05, 02 Січня 2023

ТОП-5 публікацій «Волинь Online» за п’ять років роботи, на думку редакції

П’ять років сьогодні, 2 січня, з моменту старту роботи інтернет-видання «Волинь Online». Медіа існує за рахунок краудфандингу, або ж громадського співфінансування – давно популярного у світі способу підтримки медіа. Ми пропонуємо переглянути ТОП-5 матеріалів, на нашу думку за ці п’ять років роботи. 

Думки редакції та вподобання читачів завжди різняться. Ми наголошуємо на матеріалах про корупцію, статки депутатів, чиновників та посадовців, аналізуємо важливі для країни та області теми, розповідаємо про історію Волині та України. Читачі ж переважно обирають не великі аналітичні публікації, а скандальні новини — пожежі, конфлікти, різноманітні цікаві життєві історії або практичні питання, які стосуються їхнього життя.

Перший регіональний PayWall та перемога у конкурсах 

Нагадаємо, що у 2020 році ми стали першим регіональним виданням в Україні, яке запустило платний контент (PayWall), щоб мати можливість і надалі працювати незалежно від влади, політики та бізнесу, а відповідно створювати дійсно якісний і незаангажований контент, чим сприяти розвитку громадянського суспільства. Матеріали, які можна повністю прочитати лише за передплатою, ми зібрали у рубриці Преміум. 

Коли розпочалася війна ми змушені були призупинити виготовлення платного контенту, однак плануємо згодом його знову відновити.

Ми регулярно закликаємо читачів долучитися до підтримки незалежного ресурсу. Це можна зробити, передплативши рубрику Преміум, де можна наразі прочитати ті статті, які були виготовлені до війни або ж надіславши донейт. Зауважимо, що передплата та донейт — це різні форми підтримки.

Також інтернет-видання «Волинь Online» у 2020 році розпочало проект «#БізнеСильні», де ми розповідаємо про історії успіху у сфері бізнесу Волині.

«Волинь Online» було одним із переможців за матеріал «Європейські бренди одягу родом з України: екскурсія виробництвом» у проекті ЄС «Association4U» разом із Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України третьої хвилі конкурсу на найкращий матеріал про євроінтеграцію «Угода про асоціацію: шлях змін». Переможці отримали оплачувану участь у «Lviv Media Forum 2019» та запрошення на церемонію нагородження за участі Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у травні в Києві. До слова, «Волинь Online» уже відзначали у листопаді 2018 року у цьому ж конкурсі за матеріал «Як виготовляють іграшки європейської якості у селі на Волині». 

Із публікацією «Мода чи потреба у грошах – чому волиняни їдуть за кордон та як це впливає на розвиток малого бізнесу та економічного мікроклімату області» «Волинь Online» здобуло третє місце на конкурсі журналістських матеріалів про трудову міграцію, організованого ГО «Європа без бар’єрів» у рамках проекту «Популяризація фактоорієнтованого медійного висвітлення явища трудової міграції з України до країн Вишеградської четвірки», який підтримує Міжнародний Вишеградський фонд.

Окрім матеріалів, які принесли призові місця для видання у двох конкурсах, фото «Волинь Online» увійшло у 20 найкращих на фотоконкурсі «Листівка з села 2018», який мав на меті показати справжнє село – побут, умови праці, відпочинку, проблеми та успіхи жителів сільської місцевості.

ТОП-5 ПУБЛІКАЦІЙ, НА ДУМКУ РЕДАКЦІЇ «ВОЛИНЬ ONLINE»

2018 рік 

Фейки, провокації та насадження «русского міру» в Україні від Ольги Саган

2019 рік 

Фогельштанг: німецький попередник луцького 33-го кварталу

2020 рік 

Закрита Волинь: чому регіон був малодоступним для іноземців

2021 рік

Чому радянські «визволителі» були гіршими за нацистів: історія волинянки Надії Рябової

2022 рік

За методами КДБ: як росіяни намагаються перемогти в інформаційній війні, до чого тут Швець, «хороші росіяни» та що потрібно знати про дезінформацію

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: