15:41, 24 Серпня 2020

«Волинь Online» запускає PayWall: як отримати преміум-доступ

Інтернет-видання «Волинь Online» запускає платний контент (PayWall), щоб мати можливість і надалі працювати незалежно від влади, політики та бізнесу, а відповідно створювати дійсно якісний і незаангажований контент, чим сприяти розвитку громадянського суспільства. Зауважимо, що ми перше видання у регіоні, яке вирішило отримувати ресурси на свою роботу через підписку.

Інтернет-видання «Волинь Оnline» розпочало свою роботу 2 січня 2018 року та з того часу працює за кошти читачів. Ми регулярно закликаємо волинян до донейтів на символічні суми. Тепер видання можна підтримати не лише донейтом, а й купівлею платного контенту.

Що стає платним

Лише наш авторський ексклюзивний контент, на який ми затрачаємо ресурси для виготовлення.  Його вартість наразі буде символічною – 10 гривень на місяць або 100 гривень на рік.

Що залишається безплатне

Більшість матеріалів і надалі можна отримувати безплатно, зокрема новини, деякі інтерв’ю та статті.

Як отримати преміум-доступ до ексклюзивного контенту

Потрібно зареєструватися або ввійти, якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті за допомогою «Facebook», «Google»-акаунту або ж електронної пошти. На сторінці преміум-публікації або на сторінці підписки обрати собі тип доступу (Standart-доступ за 10 гривень на місяць або VIP-доступ за 100 гривень на місяць, ознайомитися та погодитися з умовами та правилами користуванням сайтом, за бажання підписатися на нашу розсилку, аби не пропустити жодної ексклюзивної публікації  та за допомогою платіжного сервісу «LiqPay» оплатити доступ карткою будь-якого банку.

Після цього Ви отримаєте доступ до всього контенту на місяць чи відповідно рік.

Спочатку Ви увійдете до особистого кабінету, де будуть вказані Ваші дані, вид доступу та термін його дії. Після цього переходьте у рубрику Преміум та обирайте публікацію, яка Вас цікавить.

Наголошуємо, для того, аби читати преміум-матеріали, потрібно авторизуватися. Якщо ж матеріали після будуть не доступні, зверніться відразу на пошту volynonline.news@gmail.com

Види доступу

Standart-доступ за 10 гривень у місяць:

– доступ до ексклюзивних матеріалів інтернет-видання «Волинь Online» протягом місяця

– підтримка незалежної журналістики.

VIP-доступ за 100 гривень на рік:

– доступ до ексклюзивних матеріалів інтернет-видання «Волинь Online» протягом року

– можливість спілкуватися із редакцією

– можливість відвідувати безплатно заходи, які організовує редакція

– підтримка незалежної журналістики.

Чому ми продаємо ексклюзивний контент

– Ми без інвесторів, а тому вільні!

– Ми працюємо щодня без упину і затрачаємо значні ресурси на нашу роботу та технічну підтримку сайту.

– Заробляти на рекламі у нашому регіоні непросто. Тим більше, ми стараємося працювати так, аби реклама була або якісна, або її не було — для Вашого ж блага.

– Ми хочемо розвивати на Волині не просто незалежну, а й якісну журналістику, яка сприятиме розбудові свідомого демократичного суспільства, а відповідно на це потрібні кошти.

Якщо виникли питання, пишіть нам на електронну пошту volynonline.news@gmail.com

Також нас можна підтримувати донейтами на будь-які суми.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: