17:06, 25 листопада 2019

Як рекламувати нерухомість, аби швидко продати

Як потрібно рекламувати свої об’єкти нерухомості, аби швидко знайти покупців, та з чого почати?

«А як Ви будете рекламувати мій об’єкт?», – доволі популярне питання від власника нерухомості, зазначає менеджер з продажу компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч. Часто клієнт очікує від ріелтора справжнісіньких шаманських танців, щоб з астралу вийшло як мінімум п’ять готових покупців вже на старті процесу продажу.

Насправді ніякої магії не має – є копітка робота з базою потенційних покупців і актуальні плюшки, які спеціаліст використовує для оптимального продажу об’єкта.  Орієнтовно – покроковий алгоритм маркетингового просування об’єкта має такий вигляд:

Професійна фотосесія. Покупцю потрібна модель «Vogue» і любов з першого погляду, а не бігуді з аргументами “коли візьмеш в дружини – відразу стану красунею”. Візуальна реклама повинна викликати апетит і бажання купувати, а ось розмите фото унітазу навряд чи стимулюватиме смакові рецептори потенційного покупця.

Професійна відеозйомка. Не плутати із віртуальнім туром або аматорським кліпом на телефон, де покупець побачить все, що захоче. Якісна відеопрезентація показує те, що покупцю треба  побачити – і нічого більше.

Оголошення в «топах» рекламних інтернет-площадок. “OLX” і “Дом Ріа” – два слона, на яких тримається інтернет-реклама нерухомості. Щоправда, слонів треба годувати – і фінансовий апетит власників вище згаданих ресурсів динамічно росте. У той же час, сенсу економити на «топах» немає – «просте» безкоштовне оголошення вже через кілька годин впаде у списку пропозицій і його побачить або ну дуже прискіпливий клієнт, або той, хто просто не цінує власний час.

Альтернативні інтернет-ресурси. Інколи маловідома рекламна площадка «дає» лише кілька дзвінків від потенційних покупців, але і серед них можна знайти «того єдиного».

Таргетинг. Якщо тебе немає в соцмережах, значить – тебе немає у бізнесі. Однак потрібно пам’ятати, що станом на сьогодні і “Facebook”, і “Instagram” за рекламу гребуть гроші, як Ескобар у свої золоті роки. Тому не забувайте про постійне «безкоштовне» поширення – маркетингова кампанія повинна бути динамічною.

Статті. Статусні люди люблять харизматичні квартири. Обкладинці потрібно відповідати – ніяких шаблонів у стилі «успішний успіх»і «шикарний шикардос»: стильна текстова обгортка з якісним описом мовою переваг для потенційного покупця.

Оголошення в газеті. Уявіть собі – на сьогодні є ще люди, які реально читають газети. Їх небагато, але вони уважно вивчають пропозиції і шукають ідельний варіант як для себе, так і щоб  запропонувати своїм  дітям/внукам/родичам/знайомим.

Розклейка. «Ха-ха», скажете Ви, але для будь-якого об’єкта це «реально реальна» тема: йде з роботи “чоловік-загруз-зараз-не-до-інтернету”, а тут інформація в лоб. Доля! Так, він порівняє потім з іншими об’єктами в інтернеті, але у «нашого» об’єкта вже фора. А якщо масштаби розклейки вимірюються кількома сотнями оголошень (яскравих, з хорошим текстом і правильним шрифтом) на кожен конкретний мікрорайон?

Нічого складного – еге ж? А тепер спробуйте втілити це на практиці! Якщо ж є бажання не втрачати свій час, нерви і гроші – звертайтесь до фахівців, які свої вміння і навички вміло  перетворять звичайне «Продам квартиру у Луцьку» у реальні гроші на Вашому рахунку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: