14:09, 08 Травня 2021

У Ковелі організували святковий захід для матерів

З нагоди величного і світлого Дня матері у Ковелі міська влада організувала святковий захід. У Палаці учнівської молоді зібрались матері та дружини загиблих під час бойових дій на Сході України, матері-героїні, багатодітні, ковельчанки, які вміло поєднують найвищу місію жінки та виконання посадових, громадських обов’язків.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Зі словами вітань, шани та визнання до прекрасного товариства звернувся міський голова Ігор Чайка. Він подякував містянкам за безмежну материнську любов і відданість, благородність душі, мудрість і терпіння, копітку працю на благо громади, виховання гідних громадян, побажав щасливої долі й успіхів.

Теплі слова адресував матерям військовий комісар Андрій Середюк, зокрема, за те,  що виховали синів, чий подвиг назавжди золотими літерами буде вписаний в історію нашого міста та країни.

Ігор Чайка та Андрій Середюк вручили квіти  матерям та дружинам загиблих Героїв, які під оплески залу піднялись на сцену.

Свій талант, щирі посмішки й сердечні зичення всім мамам подарували юні танцюристи та солісти. Кожну жінку розчулила увага, добре слово.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: