22:43, 30 Квітня 2021

У центрі Ковеля представили Великодні інсталяції

Уперше у Ковелі відбувається фестиваль – конкурс “Писанко, дивуй”. 37 Великодніх інсталяцій сьогодні встановили учасники творчих змагань.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Кожна з них – витвір мистецтва. В імпровізованих «фотостудіях», дбайливо створених із смаком та фантазією, охоче фотографуються і діти, і дорослі, поодинці та цілими сім’ями, колективами. Центральна частина міста одразу ожила, загомоніла.

Чимало людей впродовж дня скористались можливістю зробити оригінальні знімки на згадку поряд з Великодніми шедеврами, над якими попрацювали освітні колективи громади.

Міський голова Ігор Чайка запрошує усіх відвідати виставку робіт учасників фестивалю “Писанко, дивуй”: “Дуже дякую всім, хто представив тут свої композиції. Це — наші школи, дитсадки, заклади позашкілля. Видно, що вони  доклали чимало зусиль, своєї душі  і серця. Все це зроблене з великою любов’ю і натхненням.  Хочеться, щоб у дні свят, тут було людно, щоб ковельчани, гості міста приходили родинами, аби насолодитись атмосферою Великодня”.

Пасхальні декорації прикрашатимуть місто до 6 травня. Тоді і дізнаємось про переможців фестивалю – конкурсу “Писанко, дивуй”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: