11:08, 19 Жовтня 2021

Хто викрав автобус Луцької райради у Горохові

У Луцькій райраді заявили, що до викрадення автобуса Yuoyi зі стоянки АТП у Горохові причетні посадові особи Горохівської міської ради та депутати.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Нагадаємо, 13 жовтня автобус марки «Yuoyi», який перебував на території стоянки АТП у Горохові, викрали. Про це стало відомо, коли представники комунального підприємства Луцької районної ради «Райтеплобуд» приїхали на стоянку, щоб забрати автобус, маючи при собі усі необхідні документи на транспортний засіб.

Під час засідання комісії Луцької районної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією, з’ясувалося, що до викрадення причетні посадовці міської ради та депутати.

Так, у тексті звернення комісії до поліції, прокуратури, СБУ, Волинської обласної ради та Волинської ОДА йдеться про таке:

«13.10.2021 представники КП «Райтеплобуд» з відповідними правовстановлюючими документами та новими реєстраційними номерами, приїхали м. Горохів з метою забрати цей автобус в м. Луцьк. Цей автобус з 2020 року перебував на території Горохівського АТП (м. Горохів, вул. Грушевського, 33). Власник АТП, Шелест Сергій Геннадійович, повідомив, що 12.10.2021 року цей автобус забрали представники влади Горохова, жодних документів, які підтверджують право власності на цей транспортний засіб вони не надали.

Враховуючи, що посадові особи та депутати Горохівської міської ради незаконно заволоділи автобусом КП «Райтеплобуд», тобто останнього позбавлено можливості володіти, користуватися та розпоряджатися, представник КП звернувся до відділення поліції № 2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області із заявою про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст. 289 КК України.

Зі слів очевидців, заступник міського голови Олексій Вікторович Гайдук, депутат Жанна Савчук та ще декілька депутатів Горохівської міської ради особисто забирали даний автобус зі стояки АТП (м. Горохів, вул. Грушевського,33) та відвезли на територію «комунгоспу»».

Зауважимо, як зазначала для інтернет-видання «Волинь Online» в інтерв’ю, виконавча директорка Волинського регіонального відділення Асоціації міст України Мар’яна Конончук постанова про утворення та ліквідацію районів Верховної Ради України передбачала, що правонаступництво від ліквідованих районних рад має відбутися протягом піврічного періоду – фактично з початку нового року до липня 2021 року. Мали бути передані об’єкти комунальної власності, які були на балансі ліквідованих районних рад, на баланс громад, на території яких вони були розташовані. Фактично урегульована законодавчо процедура передачі правонаступнику і громади ставали цим правонаступником. На сьогодні на Волині залишається кілька громад, інтереси яких не були задоволені в плані передачі їм на баланс того майна, яке їм по праву по закону належало. Бо новоутворенні районні ради вирішили не передавати і мати якусь фінансову вигоду з використання цього майна. Це незаконно. Це, у першу чергу, Горохівська міська територіальна, яка є в Луцькому районі, яка не отримала все належне їй комунальне майно, яке належить безпосередньо громаді. Є ще такі на Волині громади

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: