09:41, 29 Грудня 2021

У Луцьку організували спортивне свято для 150 новачків та 30 титулованих переможців

В обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулася урочиста посвята в юні спортсмени та підбили підсумки спортивного року-2021.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Участь у спортивному святі взяли голова обласної ради Григорій Недопад, ректор ВНУ ім. Лесі Українки Анатолій Цьось, директор ОДЮСШ Богуслав Галицький, виконавчий директор Волинського відділення НОК України Олександр Хриплюк, відома легкоатлетка, учасниця Олімпійських ігор Ірина Климець, спортивні функціонери та управлінці, тренери і викладачі спортшколи, а також їх вихованці.

Урочистості влаштували задля більш як півтори сотні юних вихованців 5-ти відділень: баскетболу, гандболу, волейболу, легкої атлетики та спортивної акробатики. Всі вони отримали почесні посвідчення учня спортивної школи та присягнули на вірність спортивним принципам. Особливих почестей також удостоїлися понад 30 провідних спортсменів ОДЮСШ, які неодноразово ставали чемпіонами та призерами всеукраїнських та міжнародних змагань у 2021 році, а також їхні тренери. Усі вони отримали відзнаки та подарунки з рук очільника Волиньради Григорія Недопада та виконавчого директора обласного відділення НОК України Олександра Хриплюка. Голова обласної ради Григорій Недопад привітав новачків та титулованих вихованців обласної ДЮСШ із нинішньою святковою спортивною подією.

«Мені надзвичайно приємно, що з року в рік все більше юних волинян долучається до занять спортом. Щира вдячність батькам, які спонукають своїх дітей займатись спортом, підтримують їх та допомагають їм у цьому. Влада зі свого боку бере на себе зобов’язання подбати, щоб в області з’являлись нові спортивні арени та майданчики. Адже що більше ми вкладаємо у спорт, тим менше будемо витрачати на медицину. Наше спільне завдання – залучення у спортивні зали якомога більшої кількості дітей та молоді, адже нам потрібна здорова нація. Нехай приклад чемпіонів та переможців стане взірцем для підростаючого покоління та поштовхом для юних спортсменів досягнути високих результатів в обраному виді спорту», – наголосив він.

Кульмінацією свята стало проведення змагань серед команд відділень з видів спорту – естафета «Спортивні забави-2021».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: