10:11, 12 Травня 2022

У Ковелі на набережній провели акцію «Розмалюй своє місто»

Від ідеї до її реалізації – кілька кроків. І їх впевнено зробили ковельські освітяни. Нещодавно вони запланували додати барв нашому місту. І дружною командою усе здійснили.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Упродовж двох днів колективи шкіл та дитсадків розфарбовували лавки на набережній. Всі вийшли дуже різні, але надзвичайно красиві. Тепер навіть шкода сідати на них, а краще приходити сюди на екскурсію, аби вкотре переконатись, наскільки талановиті люди працюють у закладах освіти.

Можна тут побачити зоряне небо, соняхи, гілку сакури, веселі ноти. Зокрема, ЗДО № 7 та ЗДО № 8 обрали для оформлення петриківський розпис. Досить тонка робота, яку дуже ретельно і майстерно виконали представники цих колективів.

А їх сусіди – ЗДО № 4 вирішили свою лавку перетворити на абстрактну картину. Кажуть, що хочуть додати людям настрою та позитиву. А що зображено – нехай кожен вирішує сам.

За словами заступника міського голови Наталії Маленицької, у Ковелі скористались досвідом європейських міст. А вони постійно працюють над зміною обліку та кольоровою гамою об’єктів благоустрою.

«Тепер людям на набережній буде ще приємніше проводити час. Особливо нове оформлення має сподобатись дітворі. Усе тут зроблено з великою любов’ю. Спрацювала і здорова конкуренція, адже кожен колектив хотів, аби їх робота сподобалась ковельчанам та гостям міста. Тож приходьте на набережну з родиною, друзями, і усе побачите самі.

Міський голова Ігор Чайка дякує усім, хто долучився до акції “Розмалюй своє місто”: “Наші освітяни є дуже активними і не лише ініціюють зміни у Ковелі, а й самі їх втілюють у життя. Приємно було спостерігати, як тут дружно і весело працювали. Дуже прошу тепер усіх берегти цю красу. Нехай якнайдовше усе це радує нас і додає хороших емоцій”.

Кожен заклад освіти підписав свою “авторську” лавочку та буде доглядати за її станом, при необхідності оновлювати малюнок», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: