19:31, 30 Грудня 2021

Повнорозмірні навушники: як правильно обрати периферію*

Гарнітура для прослуховування музики розповсюджена серед молоді, підлітків та людей старшого віку. Це зручно, адже можна насолоджуватися улюбленими піснями, подкастами та іншими аудіофайлами у міському транспорті чи на прогулянці, не заважаючи оточуючим. У тренді повнорозмірні навушники, вони зручні та не створюють дискомфорт при довготривалому використанні. Розглянемо, як правильно обрати гарнітуру.

Тип підключення

Виробники пропонують моделі, що підключаються за допомогою кабелю або бездротових технологій. Перші обладнуються штекером, зазвичай це круглий порт з розміром 3,5 мм.

Бездротові навушники синхронізуються зі смартфоном за допомогою технології Bluetooth. Вони обладнані акумуляторами, які необхідно час від часу заряджати. Бездротова периферія більш популярна, адже немає шнура, що заважає. Такі навушники у тренді серед спортсменів та людей, що ведуть активний спосіб життя.

Види периферії та дизайн

Бездротова гарнітура може бути відкритого або закритого типу. Останній варіант забезпечує шумоізоляцію. Під час покупки зверніть увагу на такі характеристики:

1. Оголів’я. Важливо, щоб ця дужка регулювалась. Якщо можна зменшити чи збільшити обхват, користувач виставить навушники у зручне положення.

2. Матеріал амбушур. Обирайте моделі з м’якими вставками. Вони більш комфортні при тривалому використанні.

3. Колір. Опирайтесь на власні вподобання. Враховуйте, що світлі моделі більш маркі.

Можна замовити навушники JBL оригінал, вони зручні у використанні, адже виготовлені із якісних матеріалів.

Технічні характеристики

При виборі пристроїв зверніть увагу на параметри, адже від них залежить якість відтворення мелодії та технологічність. Основні характеристики:

1. Автономність. Це стосується бездротових моделей. Від параметру залежить, скільки навушники можуть функціонувати без додаткової зарядки. Периферія з потужним акумулятором забезпечує відмінну автономність.

2. Шумоподавлення. Воно може бути активним або пасивним. Навушники з активним шумоподавленням підходять для прослуховування музики у гучних місцях, наприклад, у громадському транспорті.

3. Імпеданс та діапазон частот. Від першого параметру залежить, наскільки чистим та якісним буде відтворення. Ідеально, якщо інтервал діапазону становить 20–20000 Гц.

4. Чутливість. Від неї залежить максимальна гучність аудіо. Обирайте, спираючись на власні вподобання.

Звертайте увагу на додаткові можливості навушників. Моделі з голосовим управлінням більш функціональні. Можна відповідати на дзвінки та вмикати музику, не використовуючи смартфон. Гарнітура з поворотними чашками складається, вона компактна при переносі. Зверніть увагу на моделі зі спеціальними чохлами. Таку периферію зручно брати з собою. Обирайте моделі з активним шумоподавленням, якщо любите подорожувати із улюбленою музикою. Під час придбання враховуйте технічні характеристики та дизайн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: