12:07, 02 Грудня 2021

Комісія Волиньради схвалила обласну програму розвитку туризму

Обласну програму розвитку туризму на 2022-2026 роки підтримали члени постійної депутатської комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

За словами очільниці департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів ОДА Вероніки Бальбузи загальний обсяг фінансування п’ятирічної програми складе 33 млн. грн., 12 з яких – кошти обласного бюджету.

У наступному році  на розвиток туристичної інфраструктури, проведення форумів, досліджень, а також на навчання для підприємців в галузі розвитку зеленого туризму та маркетингову політику в обласному бюджеті передбачать 2,6 млн. грн.

Особливу увагу розробники приділили створенню та облаштуванню еколого-освітніх стежок та вело-, піших та інших маршрутів туристичних маршрутів на територіях природно-заповідного фонду, в межах транскордонних біосферних резерватів, рекреаційних пунктів області. Також мають на меті розвивати мережу вело-інфраструктури та створювати комфортні умови туризму для маломобільних груп населення.

Під час виконання заходів Програми планується залучення коштів іноземних і вітчизняних інвесторів для розвитку матеріально-технічної бази туристичної інфраструктури, підготовки кадрів для рекреаційно-туристичної індустрії, нарощення обсягів надання туристичних послуг за рахунок збільшення частки в’їзного та внутрішнього туризму, ефективної рекламно-інформаційної діяльності, аналізу тенденцій на ринку туристичних послуг. Окрім того, є сподівання залучати на цю мету грантові кошти. Зокрема, з 2023 року почне діяти новий етап програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна”. Цьогоріч за рахунок цієї програми в області реалізували проект промоції українсько-польського поозер’я і започаткували новий – інклюзивні музеї.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: