09:14, 06 Червня 2021

«100 ідей для дітей»: у Ковелі відбувся ярмарок ремесел

5 червня у парку культури імені Лесі Українки було особливо людно. Сотні юних ковельчан зі своїми батьками, бабусями, дідусями прийшли на акцію «100 ідей для дітей», яка вчетверте проходить у місті.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

На “ярмарку ремесел” задіяли майже 70 професіоналів.

Особливою популярністю користувався фах поліцейського, будівельника, пожежника. Із задоволенням пробували себе діти у ролі  музиканта, художника, нотаріуса, ведучого шоу.

Велике коло шанувальників традиційно зібрав навколо себе аматорський театр «10 ряд 10 місце». Тут маленькі актори приміряли костюми, вправлялись у різних ролях під керівництвом професійного режисера

На  усіх, хто прийшов у парк,  чекало багато приємних сюрпризів, а також можливість стати володарем одного із суперпризів від генеральних партнерів — велосипеда, електросамоката, айфона.

Чимало подарунків підготувала і міська влада. Серед  них – і смартфон від міського голови Ігоря Чайки.

Їх малечі вручили перший заступник міського голови Тарас Яковлев та начальник управління культури, молоді та спорту Андрій Мигуля.

«Прекрасно, що вам, діти,  вдалось себе спробувати у різних професіях. Це можливо стане вам у нагоді і допоможе зрозуміти, чим у подальшому ви  хотіли б займатись. Без сумніву, ви  гарно  і корисно провели вихідний і отримали чудові подарунки. Цю традицію ми неодмінно будемо продовжувати», – звертаючись до дітвори, сказав Тарас Яковлев.

Також він подякував усім, хто долучився до проведення акції.

Захід організували ГО «Велика ідея» та молодіжний центр «Місто ідей».  Генеральні партнери:  Ковельська міська рада та фірма АGRO-V.

«Сто ідей для дітей» підтримали: магазин «Кулька», «Іграшки»,  шоу-рум «Модняшки»,  мережа магазинів «Галя Балувана», сім’я ресторанів «Класік», зоомагазин «Немо»,   DROZDIVSKYI,  WASABISUSHI.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: