10:11, 21 Грудня 2022

Зеленський вирушив з візитом до США

Президент України Володимир Зеленський вирушив з візитом до Сполучених Штатів Америки.

Про це він повідомив у «Твіттері».

“Вирушив до США задля зміцнення стійкості й обороноздатності України. Зокрема із Президентом Джо Байденом обговоримо співпрацю України та США. Також виступлю в Конгресі та проведу низку двосторонніх зустрічей”, – зазначив Зеленський.

У прес-службі глави держави додали, що Зеленський вирушив до США після відвідання передових позицій українських захисників у Бахмуті 20 грудня.

21 грудня у Вашингтоні він зустрінеться з Президентом США Джозефом Байденом, з яким обговорить всебічну співпрацю двох країн, зокрема щодо зміцнення стійкості та обороноздатності України, підтримки її суверенітету і відновлення територіальної цілісності, підкреслили у прес-службі.

Глава Української держави також виступить із промовою на спільному засіданні двох палат Конгресу США та проведе низку двосторонніх зустрічей.

Комітет з питань бюджетних асигнувань Сенату оприлюднив повний законопроєкт щодо держбюджету США на 2023 фінансовий рік, який передбачає, зокрема збільшений пакет допомоги Україні й союзникам у розмірі майже 45 мільярдів доларів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: