12:07, 26 Червня 2026
На Волині відбулися урочистості до Дня митної служби
Цьогоріч українська митниця відзначає 35 років від дня створення. Привітати з професійним святом волинських фахівців митної служби від імені обласної ради долучився перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.
Про це повідомляють на сторінці Волиньради у “Фейсбук”.
Очільник Волинської митниці Дмитро Стасенко висловив вдячність усім, хто прибув розділити урочистості з нагоди створення української митниці.
«Сьогоднішня подія – про історію, зміни й становлення від початку незалежності. Попри всі виклики сьогодення, триває постійна модернізація пунктів пропуску та впровадження сучасних засобів контролю, ми продовжуємо інтеграцію до міжнародних митних систем. Усі якісні зміни сприяють підвищенню безпеки, прозорості та ефективності роботи на кордоні. Тому в цей день хочу побажати нам ще більше можливостей і результатів», – зауважив він.
Від імені голови та депутатського корпусу Волинської обласної ради відзначив митників перший заступник голови Юрій Поліщук.
«Сильна економіка неможлива без вашої ефективної діяльності, адже саме ви стоїте на захисті економічних інтересів країни та сприяє її розвитку. Волинська митниця від перших років незалежності України й дотепер демонструє свою високотехнологічність. Щира вдячність за професіоналізм, сумлінну службу та відданість своїй справі та Україні», – сказав він.
З нагоди професійного свята Почесними грамотами обласної ради він нагородив трьох працівників Волинської митниці.
















Залишити відповідь