18:46, 11 Серпня 2020

Як працюватимуть дитсадки Ковеля з 1 вересня

Організація діяльності закладів дошкільної освіти Ковеля з 1 вересня залежатиме від епідемічної ситуації. Вони запрацюють у звичайному режимі за відповідним рішенням регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Управління освіти, керівники відповідально підійшли до підготовки ЗДО, створивши максимально безпечні умови для вихованців та працівників.

За сприяння міської влади дитсадки забезпечуються антисептиками, милом рідким, дезінфікуючими засобами, масками, рукавичками медичними, серветками паперовими та вологими, термометрами.

Усі працівники закладів обізнані із особливостями та вимогами дотримання гігієнічних правил, соціальної дистанції у приміщенні та на території з метою виконання профілактичних і протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України та Міністерства освіти і науки України.

Для забезпечення соціальної дистанції ігрові кімнати будуть розділені на осередки діяльності, які відображають освітні потреби й інтереси дітей дошкільного віку. Тут вихованці працюватимуть у парах, малих групах, а також індивідуально, уникаючи скупчення.

Заклади дошкільної освіти Ковеля у серпні розпочали набір дітей у новостворені групи. У 2020-2021 навчальному році планується відкриття 22 групи раннього віку, які будуть відвідувати близько 450 вихованців.

Звертаємо увагу батьків, що прийом дітей, які вперше підуть до дитсадків, здійснюється керівниками на підставі таких документів:

електронної реєстрації на сайті ІСУО “Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади”,

заяви батьків або осіб, які їх замінюють, про зарахування,

медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад,

довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення,

свідоцтва про народження.

Для прийому дітей до спеціальної групи або інклюзивної групи додатково подається висновок Ковельського інклюзивно-ресурсного центру.

Батьки дітей, які уже відвідували заклади дошкільної освіти, повинні один раз на рік надати довідку педіатра.

Педагогічні колективи закладів дошкільної освіти міста при необхідності готові забезпечити ефективний освітній процес і в дистанційному режимі: за допомогою спілкування та викладання матеріалу на платформах Google Classroom, ZOOM тощо, розміщення відеозанять, що в онлайн режимі проводитиме вихователь на сайті ЗДО. Педагоги працюють над опануванням застосування можливостей мобільних додатків Messenger, Viber, Facebook.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: