18:05, 24 Жовтня 2021

Як минув другий день «Театральної осені» у Ковелі

Він видався досить насиченим і цікавим. Найперше на сцені «Просвіти» свою творчість представили юні актори з Рівного. У їхньому виконанні ковельчани побачили п’єсу Даніеля Гевіара «Смуток за Джоном Ленноном».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Особливо постановка сподобалась юним глядачам.

«Після цієї вистави у мене змінилось бачення театру. Це було щось нове. Це – молодіжно, сучасно, креативно», – висловив свою думку Іван Костюк.

Дуже харизматичні та пластичні актори зразкової аматорської театральної студії «Бешкетники» з міста Луцька приїхали у Ковель з прем’єрою ліричної вистави феєрії «Таємниця місячного сяйва.

І завершила день постановка ковельчан – філософсько-політична драма – новелістична трилогія «Поки прядеться нитка…» (за творами Віктора Гребенюка «Вітер після бурі», «Чужий», «Крижем» та «Ефект Вертера»).

За словами режисерки та художньої керівниці Альони Малюги-Мельникової, читаючи книгу Гребенюка, вона вирішила  поєднати кілька творів, адже у них йдеться про досить повчальні випадки, які створено  на основі реальних фактів.

Аби все звести в одну сюжетну лінію, Альона Малюга-Мельникова використала  давньогрецьку легенду про трьох мойр, які вважалися богинями людської долі.  Одна з них пряде нитку життя, друга проводить її крізь усі небезпеки, переплітає з іншими, а третя – перерізає нитку й уриває життя людини.

Розуміння та відчуття акторів, їх майстерна гра дозволили втілити задум на сцені. Це було потужно. Кожен епізод  зіграно надзвичайно емоційно та енергетично.

Між виставами пройшло представлення колективів – «Я – театр мого міста». Усі вони продемонстрували свій талант та велику любов до театру.

Учасників фестивалю привітала заступник міського голови Наталія Маленицька.

«Ми сподіваємось, ви запам’ятаєте наше місто, цю золоту осінь. І сподіваємось, що ви обов’язково приїдете до нас наступного року на другий фестиваль «Театральна осінь – 2022».

Вона подякувала усім, хто долучився до організації театрального свята у місті – управлінню культури, молоді та спорту на чолі із начальником Андрієм Мигулею.

А усі, хто завітав у «Просвіту», мали можливість побувати на   майстер-класах від Антона Полякова, режисера «Нового Музичного Театру» та Сергія Винниченка, коуча, маркетолога і засновника «Театральної риболовлі».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: