16:07, 28 Червня 2026
У Луцькій громаді закликають обмежити використання питної води для поливу
У зв’язку з погодними умовами мешканців громади просять максимально обмежити використання питної води з централізованого водопроводу для поливу присадибних ділянок, газонів і городів.
Про це у «Фейсбук» повідомляє Луцька міська рада.
«Через аномально високі температури суттєво зросло навантаження на систему централізованого водопостачання, а запаси накопиченої води зменшуються. Надмірне використання води для поливу може призводити до зниження тиску в мережі та ускладнювати стабільне водопостачання, насамперед для мешканців багатоквартирних будинків і верхніх поверхів.
При можливості використовуйте для поливу технічну, колодязну або накопичену дощову воду.
Дякуємо за відповідальне ставлення та раціональне використання водних ресурсів», – йдеться у повідомленні.








Залишити відповідь