12:11, 19 Грудня 2021

Вихованцям Головненської спеціальної школи вручили подарунки до Дня Святого Миколая

За доброю традицією, в ніч з 18 на 19 грудня, святий Миколай приносить дітям подарунки під подушку. Всі діти знають, що за їхню слухняність та працьовитість святий Миколай здійснить їх мрії. А дорослі намагаються зберегти цю казку в душах дітей.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РДА.

Особливістю цього свята є написання листів до Чудотворця, адже саме в такий спосіб дитина може розповісти про себе, свої мрії та очікування.  Кожна дитина з нетерпінням чекає приходу святого Миколая. Не є таємницею те, що побажання дітей не можуть здійснитися без нашої спільної допомоги та підтримки. Щороку, на день Святого Миколая, у Головненській спеціалізованій школі  багато гостей. Вони приходять до вихованців з відкритим серцем, щирими словами та подарунками. Цей рік не став винятком.

У переддень свята Миколая, голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, перший заступник голови Ковельської районної державної адміністрації Галина Коляда, заступник голови райради Андрій Броїло та депутати Ковельської районної ради завітали до дітей з особливими потребами з подарунками та солодощами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: