18:38, 22 Лютого 2018

Вперше в історії Луцького НТУ: іноземець здав вступний іспит до аспірантури за спеціальністю «Матеріалознавство»

Сьогодні, 22 лютого, у стінах Луцького національного технічного університету відбувся перший в історії вишу вступний іспит іноземця до аспірантури за технічною спеціальністю «132. Матеріалознавство».

Про це повідомили у виші.

Зокрема, алжирець Ріад Шохра у 2018 році закінчив Луцький НТУ та здобув кваліфікацію магістра. Відтак, сьогодні вступник здавав іспит на спеціальність «132. Матеріалознавство» за програмою підготовки докторів філософії (PhD).

У складі комісії були ректор вишу, професор кафедри матеріалознавства Савчук Петро Петрович, проректор з науково-педагогічної роботи Шимчук Сергій Петрович, завідувач кафедри матеріалознавства Мельничук Микола Дмитрович та професор кафедри технічної механіки Шваб’юк Василь Іванович. Науковим керівником Ріада Шохра стане в.о. професора кафедри матеріалознавства Кашицький Віталій Павлович.

Опісля успішної здачі іспиту Ріад Шохра поділився своїми враженнями.

«У нас в Луцькому НТУ дуже хороші викладачі, гарна атмосфера. Я тут навчався впродовж 2-х років і жодного разу не пошкодував. Університет надає дійсно якісні освітні послуги», – сказав вступник.

Ректор Луцького НТУ Петро Савчук додав:

«Вперше в історії університету ми здійснюємо набір на спеціальність «Матеріалознавство» іноземних аспірантів на контрактну форму навчання. Це додаткові надходження для вишу. Ця наукова спеціальність є затребуваною та престижною не лише в Україні, а й закордоном. Власне через це потенційний аспірант і виявив бажання навчатися на кафедрі матеріалознавства. Скажу, що у Ріада є необхідний рівень знань, аби стати доктором філософії. Найближчим часом у виші ще декілька іноземців здаватимуть вступні іспити на аспірантуру. Це означає, що Луцький НТУ стає все більш привабливим не лише для потенційних студентів, а й аспірантів. Зазначу, нещодавно у нас відбувся перший успішний захист дисертації іноземного студента по спеціальності «Технології машинобудування». Тож, ми розвиваємося і є відкритими до наукової співпраці з іноземними студентами».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: