14:54, 04 Грудня 2019

Волинянина, який зарізав ножем свою куму, госпіталізували до психлікарні

Убивцю 29-річної волинянки госпіталізували до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Про це інформує прес-служба прокуратури Волині.

Луцький міськрайонний суд задоволив підтримане Володимир-Волинською місцевою прокуратурою клопотання про застосування до 34-річного мешканця Нововолинська, який убив знайому, примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Нагадаємо, зранку 29 листопада 2018 року чоловік у власному помешканні у Нововолинську завдав своїй кумі ударів кухонним ножем і продовжував їх завдавати, наздогнавши жертву, яка намагалася втекти, на подвір’ї будинку.

Від отриманих ран жінка померла.

Судово-психіатрична експертиза засвідчила, що чоловік перебував у стані неосудності через наявне у нього хронічне психічне захворювання, відтак матеріали провадження були скеровані до суду з клопотанням про застосування до нього примусових заходів медичного характеру.

Згідно з рішенням суду чоловіка госпіталізовано до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Довідково: згідно з ч. 5 ст. 94 КК України госпіталізація до психіатричного закладу із суворим наглядом може застосовувати суд щодо психічно хворого, який вчинив суспільно небезпечне діяння, пов’язане з посяганням на життя інших осіб, а також щодо психічно хворого, який за своїм психічним станом і характером вчиненого суспільно небезпечного діяння становить особливу небезпеку для суспільства і потребує тримання у психіатричному закладі та лікування в умовах суворого нагляду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: