16:27, 05 Серпня 2022

Волинян-призерів ХVI Олімпійського фестивалю у Банській Бистриці відзначили обласним нагородами

4 серпня керівництво області привітало юних волинських спортсменів та їх тренерів з високими досягненнями на XVІ Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Банській Бистриці.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Варто зазначити, що Україна здобула 18 медалей і 7-оме загальнокомандне місце серед 47-ми країн-учасниць. Серед призерів змагань – троє волинян. Зокрема:

Станіслав Корчемлюк став чемпіоном з дзюдо, перемігши у фіналі азербайджанця Ісмаїла Заманова у ваговій категорії 81 кг. Його тренери-викладачі Олег Корчмелюк та Віталій Терешкевич;

Легкоатлет Артем Черкашин посів 4-ту сходинку в категорії метання молота 5 кг з результатом 68,35 м. Слід зазначити, що Артем побив свій попередній рекорд. Тренер-викладач Роман Черкашин;

Іван Гарбарчук здобував срібну медаль у категорії 100 метрів, баттерфляй. Плавець закінчив заплив з результатом 54,62.Тренер-викладач Віктор Самчук.

Відтак, перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко, заступник голови облдержадміністрації Юрій Гупало та голова облради Григорій Недопад поспілкувалися із спортсменами та їх наставниками й вручили обласні відзнаки.

«Волинь унікальна. Особливо її унікальність відзначається в людях. Тому що незважаючи на складні умови, волиняни з впевненістю та наполегливістю  йдуть до своєї мети, – зазначив Сергій Мовенко. – Від імені начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка та від себе особисто вітаю юних спортсменів з високими досягненнями та дякую за ваш внесок у спортивний розвиток не лише нашої області, а України».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: