18:05, 12 Березня 2023

Волинський тероборонівець знищив дрон «вагнерівців»

Боєць Луцького батальйону Волинської бригади тероборони Андрій на псевдо «Фестиваль» з автомата підстрелив дрон «вагнерівців». Сталося це у дуже гарячій точці на сході України, де підрозділ нині успішно виконує бойові завдання.

Про це у «Фейсбук» повідомляє 100 Окрема Бригада Територіальної Оборони.

«Літав-літав над нами, артилерію наводив – мали вже трьох «трьохсотих»…  Я зі злості вийшов у поле, пустив дві короткі черги зі свого АК-74 – попав! До речі, мій кум з 80 ОДШБр того дня також таку «пташку» підстрелив. Певно, – наш день був!», – скромно розповідає Андрій.

«На Андрія вдома – на тепер вже далекій Волині – з Перемогою чекають мама, дружина, друзі, а також маленький син, якому лишень три з половиною рочки.

Також нагадуємо, що Волонтерський штаб «АНГАР» оголосив великий збір на потреби Луцького батальйону Волинської бригади тероборони. Поставили за мету зібрати 1 714 320 гривень, які підуть на закупівлю п’ять дронів, десять старлінків, десять радіостанцій та десять тепловізорів. Долучаймося до збору – аби наші бійці та бійчині стали ще боєздатнішими!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: