09:41, 18 листопада 2022

Волинські волонтери передали допомогу для воїнів 63-ї бригади

Волиняни особисто доправили речі, про які просили бійці 63-ї окремої механізованої бригади: печі-буржуйки та паливо для них, медикаменти, теплі речі, засоби гігієни, побутову техніку, продукти тривалого зберігання, а ще смаколики від волинських господинь.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

До складу волонтерської групи увійшли народний депутат України Вячеслав Рубльов, депутат Волиньради Юрій Харченко та радник голови обласної ради Володимир Кец.

«Воїни 63-ї ОМБР – одні з перших, хто зайшов в Херсон і тепер зачищають місто й область від окупантів. Аби нашим військовим було тепло, ми подбали про те, щоб привезти їм пічки, а також пресовані тирсобрикети, якими вони зможуть опалювати, – зазначив Вячеслав Рубльов. – Наші воїни щодня ризикують життям заради нашого майбутнього, тому ми маємо їх підтримувати з усіх сил».

Як зазначив Юрій Харченко, поїздка стала можливою завдяки підтримці голови обласної ради Григорія Недопада.

«Це була далека дорога у 2000 км. Очільник Волиньради допоміг із пальним. Наші військові дуже радіють, що волиняни пам’ятають і турбуються про них. Вони – на передовій, а ми маємо тримати тил та допомагати їм, тому кожен з нас працює для української перемоги», – розповів депутат.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: