21:06, 25 Вересня 2020

Волинські поліцейські вдосконалили свої знання щодо безпеки під час роботи із вразливими до соціально-небезпечних хвороб громадянами

Працівники ізоляторів тимчасового тримання та конвойної служби ГУНП у Волинській області відвідали дводенний тренінг щодо взаємодії працівників правоохоронних органів з неурядовими громадськими організаціями зі зменшення негативних наслідків ВІЛ-інфекції/СНІДу в роботі з уразливими групами

Про це йдеться на сторінці поліції Волині у “Фейсбук”.

На заході правоохоронці поділилися своїми думками щодо правильного спілкування із споживачами ін’єкційних наркотиків та працівниками секс-бізнесу, аби їх права були дотриманні. Також особливу увагу звернули на власну безпеку при затриманні цих громадян.

Наостанок учасники заходу домовились сприяти налагодженню взаємодії служб ГУНП у Волинській області та громадських організацій, щоб ефективно протидіяти соціально-небезпечним хворобам та стежити за дотриманням прав вразливих груп.

До слова, провели навчання експерти Рівненського обласного благодійного фонду «Наше Майбутнє» за сприяння старшої інспекторки з особливих доручень відділу уповноважених з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією у Волинській області) Управління дотримання прав людини Національної поліції України Наталії Бартошук. У заході взяла участь представниця Всеукраїнського об’єднання жінок з наркозалежністю «ВОНА», громадський радник, керівниця фонду «Люди, які живуть з наркозалежністю» Ірина Ємельянова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 40 РОКІВ НА НАРКОТИКАХ: ЛУЧАНКИ РОЗПОВІЛИ, ЯК НАРКОЗАЛЕЖНИМ ЖИТИ ПОВНОЦІННО

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: