11:37, 20 Грудня 2022

Волинські нацгвардійці долучилися до акції «Святий Миколай – дітям у потребі»

Волинські гвардійці долучилися до акції, яку проводить Мальтійська служба допомоги. Військові завітали в луцький Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок», щоб передати його відвідувачам десятки подарунків.

Про це повідомили у Військовій частині 1141 Національної гвардії України.

«Уже шостий рік ми в області проводимо цей захід. Цьогоріч охопили 200 дітей, які отримують подарунки. Це стало можливим завдяки участі організацій і окремих спонсорів. Зокрема, компанії «Нова лінія». Ми також вдячні нацгвардійцям, які вже не вперше беруть участь в акції», – говорить виконавча директорка Мальтійської служби допомоги у Волинській області Віра Блеккер.

Свято видалося справді емоційним і світлим.

«Один хлопчик замовив у святого Миколая те, чого прагнемо ми всі, – перемогу. І для нас, гвардійців, мрія дітей про мир є додатковим стимулом боротися до переможного кінця. І нехай усі святі нам у цьому сприяють», – каже офіцер Віталій.

Нагадаємо, на початку акції «Святий Миколай – дітям у потребі» її учасники беруть листи дітей до Святого Миколая, щоб 19 грудня втілити їхні побажання, ставши помічниками святого-чудотворця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: