18:53, 22 Травня 2024

Волинь, UCORD та АРР підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні, 22 травня 2024 року, відбулося підписання Меморандуму між швейцарсько-українським проєктом «Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD, Агенцією регіонального розвитку (АРР) Волинської області, обласною військовою адміністрацією та обласною радою.

Про це повідомляє Волинська ОВА.

Угоду про співпрацю підписав начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Зокрема, документ передбачає:

– підтримку та зміцнення Агенцій регіонального розвитку (АРР) області;

– покращення надання публічних послуг у секторі WASAW (водопостачання, водовідведення та управління відходами) з акцентом на навколишнє середовище;

– побудова соціальної згуртованості через культуру, діалог і креативні індустрії.

«Підписання Меморандуму сьогодні – результат тривалого та ретельного відбору, який Волинська область успішно пройшла. Ця область уже приділяє увагу до надзвичайно актуального наразі питання участі у проєктах розвитку від європейських фондів. Ключові навички роботи з нашими європейськими партнерами необхідні зараз для відновлення України та комплексного регіонального розвитку – економічного, інфраструктурного, соціального та культурного. Тож ми працюватимемо із Агенцієї регіонального розвитку та із обласною владою Волині над розширенням їх можливостей, що відповідно означає розширення можливостей для кожного мешканця області», – зазначила керівниця проєкту UCORD Марина Бриль.

Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD втілюється за підтримки Швейцарії Swiss Development & Cooperation компанією NIRAS Sweden AB.

Реалізація першого етапу триватиме до листопада 2026 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: