12:07, 24 Червня 2026

У Горохові відкрили «Стежку здоров’я»

19 червня 2026 року в Горохові відбулося урочисте відкриття нової оздоровчо-спортивної локації – «Стежки здоров’я». Проєкт створили з метою популяризації активного способу життя, сімейного відпочинку та піших прогулянок на свіжому повітрі. Відтепер мешканці та гості громади мають сучасний, упорядкований і безпечний простір для зміцнення здоров’я та активного дозвілля.

Про це повідомляє Горохівська міська рада на сторінці у “Фейсбук”.

Проєкт реалізували за кошти Громадського бюджету Горохівської міської ради. Його автором став відділ молоді та спорту управління з гуманітарних питань Горохівської міської ради.

“Щиро дякуємо комунальному підприємству «Еталон» за якісне облаштування «Стежки здоров’я». Ваша щоденна праця, професіоналізм та відповідальне ставлення до потреб мешканців роблять наше місто комфортнішим і красивішим”, – кажуть у міськраді.

Нова локація створює чудові можливості для ранкових пробіжок, скандинавської ходьби, сімейних прогулянок та занять спортом на свіжому повітрі. Спорт об’єднує людей різного віку, виховує наполегливість, характер і волю до перемоги, допомагає формувати майбутніх чемпіонів та олімпійців.

На честь відкриття «Стежки здоров’я» та з нагоди Олімпійського дня відділ молоді та спорту управління з гуманітарних питань Горохівської міської ради провів відкритий чемпіонат Горохівської міської територіальної громади з легкоатлетичного кросу. Головним суддею змагань став майстер спорту України з легкої атлетики Юрій Русюк.

У чемпіонаті взяли участь спортсмени:

– Володимирського спортивного ліцею;

– Ківерцівської дитячо-юнацької спортивної школи;

– Нововолинської дитячо-юнацької спортивної школи;

– ДЮСШ № 3 м. Луцька;

– Горохівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Олександра Баламута;

– Горохівського ліцею № 1 імені Івана Франка;

– Горохівського ліцею № 2 імені Василя Фещака;

– Шклинського ліцею Городищенської сільської ради;

– Вільхівського ліцею.

Змагання проходили у трьох вікових категоріях:

– 2011 року народження та молодші;

– юнаки – 1200 м;

– дівчата – 600 м.

Переможці серед юнаків:

І місце – Денис Мартинюк (ДЮСШ № 3 м. Луцьк);

ІІ місце – Станіслав Грушко (Володимирський спортивний ліцей);

ІІІ місце – Іван Панфілов (Горохівський ліцей № 1 імені Івана Франка).

Переможниці серед дівчат:

І місце – Надія Линь (Ківерцівська ДЮСШ);

ІІ місце – Василина Войтович (ДЮСШ № 3 м. Луцьк);

ІІІ місце – Олеся Крупа (Ківерцівська ДЮСШ).

2009–2010 роки народження

Юнаки – 1200 м

Дівчата – 600 м

Переможці серед юнаків:

І місце – Радіон Швець (Ківерцівська ДЮСШ);

ІІ місце – Ігор Макарчук (Горохівський ліцей № 1 імені Івана Франка);

ІІІ місце – Владислав Войтович (Вільхівський ліцей).

Переможниці серед дівчат:

І місце – Вікторія Фіськович (Нововолинська ДЮСШ);

ІІ місце – Оксана Кузніцова (Шклинський ліцей);

ІІІ місце – Ганна Русюк (Горохівська КДЮСШ).

2008 року народження і старші

Чоловіки – 3 км

І місце – Дмитро Кравчук (Горохівська КДЮСШ);

ІІ місце – Фаім Шемчук (Ківерцівська ДЮСШ);

ІІІ місце – Сергій Фіськович (Нововолинська ДЮСШ).

Своєю участю спортсмени довели, що нова локація є чудовим місцем як для професійних тренувань, так і для перших кроків у спорті. Подолавши маршрут, учасники отримали заряд енергії, позитивні емоції та задоволення від змагань.

Кульмінацією свята стало урочисте нагородження переможців і призерів. Найкращі спортсмени піднялися на п’єдестал пошани та отримали пам’ятні медалі за свої досягнення.

Організатори висловлюють щиру вдячність усім, хто долучився до проведення цього спортивного свята. Велика шана нашим спортсменам за витривалість, силу духу, прагнення до перемоги та популяризацію здорового способу життя.

“Окрема подяка вболівальникам, чия підтримка, гучні оплески та щирі емоції надихали учасників на кожному метрі дистанції та створювали неповторну атмосферу єдності.

Завдяки спільним зусиллям спортсменів, тренерів, уболівальників, партнерів та організаторів відкриття «Стежки здоров’я» стало справжнім святом спорту, здоров’я та згуртованості громади, яке надовго залишиться в пам’яті його учасників”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: