14:32, 24 Червня 2026
У центрі Луцька ремонтуватимуть каналізацію
У зв’язку з аварійним станом каналізаційного колектора на вул. Лесі Українки, 40, сьогодні, 24 червня, проводитимуть аварійно-відновлювальні роботи.
Про це повідомляють на сайті Луцькради.
На ділянці встановлять обмежувальні знаки, працюватиме спецтехніка.
Водіїв і пішоходів просять бути уважними та дотримуватися вимог тимчасової організації руху.
Під час виконання робіт можливе виникнення неприємних запахів.
“Перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння”, – йдеться у повідомленні.
Теги:
ремонт каналізації








Залишити відповідь