14:32, 24 Червня 2026

У центрі Луцька ремонтуватимуть каналізацію

У зв’язку з аварійним станом каналізаційного колектора на вул. Лесі Українки, 40, сьогодні, 24 червня, проводитимуть аварійно-відновлювальні роботи.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

На ділянці встановлять обмежувальні знаки, працюватиме спецтехніка.

Водіїв і пішоходів просять бути уважними та дотримуватися вимог тимчасової організації руху.

Під час виконання робіт можливе виникнення неприємних запахів.

“Перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: