23:13, 23 Лютого 2023

Володимир та Ковель співпрацюватимуть у сфері туризму

22 лютого туристично-інформаційний центр Володимирської міської ради підписав меморандум про співпрацю у сфері туризму з управлінням культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Ковельської міської ради.   

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Робочий візит до ковельських колег здійснили: заступник міського голови Андрій Гудим, директор туристично-інформаційного центру Ірина Ковальчук та начальник відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець, начальник відділу молодіжної політики та спорту Вячеслав Петрук, а також голова молодіжної ради Вероніка Бормова.

«Своєю чергою під час візиту до Ковеля володимирчани переймали досвід роботи в галузі молодіжної політики, адже у місті залізничників уже протягом тривалого часу успішно функціонує молодіжний центр «IDEAS CITY». Члени делегації оглянули спортивні комплекси, будинок культури та посмакували фірмовим тортом. Ковельчан цікавила робота Володимирського туристично-інформаційного центру, напрацювання цікавих маршрутів, розробка нових привабливих локацій у місті, що додають йому туристичної привабливості.

Тож невдовзі, завдяки партнерству із сусіднім містом ТІЦ приємно здивує володимирчан новим цікавим туристичним маршрутом. Стежте за анонсами», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: