18:24, 26 Червня 2026

Серед звільнених з полону захисників – троє волинян

Сьогодні з російського полону повернулися додому 160 українських захисників. Серед них – троє волинян. Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.

Про це у «Фейсбук» повідомляє т.в.о. голови Волинської ОДА Роман Романюк.

«Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Серед звільнених волинян:

Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;

Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;

Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.

Дякую Президентові України та всій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей додому.

Слава Україні! Чекаємо кожного і кожну», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: