09:05, 25 Квітня 2019

Волинським мисливцям нагадали порядок отримання та обміну контрольних карток

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує, що видача (обмін) контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання на мисливський сезон 2019/2020 року здійснюється з 1 квітня 2019.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

При собі необхідно мати:

– посвідчення мисливця;

– контрольну картку за попередній сезон;

– квитанції  про сплату вартості контрольної картки  і сплату державного мита.

На виконання пункту 10 статті 4 Закону України «Про адміністративні послуги», щодо доступності та зручності адміністративних послуг для суб’єктів звернень, Волинське ОУЛМГ рекомендує мисливцям – з метою економії витрат кошів та часу – надсилати необхідні документи поштою.

А це:

– заява про надання адміністративної послуги;

– контрольна картка;

– платіжні документи про оплату за адміністративну послугу і сплату державного мита;

– конверт зі зворотною адресою.

Усі необхідні реквізити та зразки заяв розміщені на офіційному сайті Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства – у розділі адміністративні послуги/видача посвідчення мисливця та контрольної картки.

Мисливцям радять завчасно прийти у Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства, що за адресою: місто Луцьк, проспект Волі, 30 (сектор мисливського господарства, каб. 37) і зробити обмін контрольної картки для подальшого отримання всіх необхідних документів. Щоб сезон полювання розпочати вчасно та в гарному настрої.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: