10:13, 30 Вересня 2018

Вокально-хоровий ансамбль «Волинські соловейки» відзначає 20-ту річницю створення. ФОТО

Ювілейний концерт з нагоди 20-річчя створення вокально –хорового ансамблю «Волинські соловейки» відбувся учора, 29 вересня, у Палаці учнівської молоді. Захід проходить у рамках ХІІ міжнародного дитячо-молодіжного фестивалю Польської Пісні в Луцьку.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

20 років тому при Товаристві Польської культури у Луцьку подружжя Антоніни Антонової та Петра Милогородського  заснувало цей ансамбль. Його учасники – діти не лише з родин польського походження, а й усі, хто вивчає польську мову, культуру, пісню та танець.

Захід відвідав виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради, представники Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку, представники управління освіти міської ради.

Ансамбль «Волинські соловейки» володіє досить різноманітним репертуаром, куди увійшли релігійні, народні та сучасні естрадні пісні, твори різних народів, колядки та щедрівки. «Соловейки» є лауреатами Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів та конкурсів. З перших років свого існування вони проводять активну концертну діяльність містами України та Польщі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: