11:09, 08 Березня 2023

Вклад платників податків Волині до бюджетів перевищив 2,5 мільярда гривень

У січні-лютому на Волині до бюджетів усіх рівнів сплатили 2,537 мільярда гривень податкових платежів.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Це на 31,1 % більше, ніж у січні-лютому 2022 року.

«Ріст податкових надходжень за підсумками двох місяців нового фінансового року на 605 мільйонів гривень до минулорічних показників дозволяє прогнозувати стабільне і прогнозоване наповнення бюджетів упродовж усього фінансового року. Цьому сприяють систематична робота ДПС у напрямку вдосконалення електронних сервісів, підвищення ефективності адміністрування податків і зборів, а також наш дієвий діалог із представниками соціально відповідального бізнесу», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що сучасні інформаційні рішення, впроваджені в процес обслуговування платників податків,  нині дозволяють максимально якісно опрацьовувати подану платниками звітність, аналізувати інформацію щодо ризиків несплати та своєчасно попереджувати потенційні зловживання.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області висловлюють щиру вдячність кожному, хто чесно сплачує податки, дбаючи про фінансову безпеку держави та добробут громад у період протидії загарбнику.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: