11:37, 27 Липня 2022

У ЗСУ підтвердили «філігранні удари» по Антонівському мосту

Українські військові знову завдали ударів по Антонівському мосту через Дніпро під Херсоном – це була філігранна робота, спрямована на деморалізацію ворога.

Цю інформацію в ефірі національного телемарафону підтвердила речниця Оперативного командування “Південь” Наталя Гуменюк, передає «Укрінформ».

“Так, удари були, але вони були філігранні”,– зазначила Гуменюк.

Вона наголосила, що ЗСУ тримають під вогневим контролем стратегічно важливі логістичні і транспортні шляхи, які для ворога мають критичне значення, тому що це не дає йому змоги маневру, не дозволяє підтягувати сили і боєприпаси.

При цьому, наголосила речниця, “ми цінуємо все, що є в нашій країні, навіть якщо воно під окупантами, і ми не руйнуємо інфраструктуру, ми руйнуємо плани ворога”. Тому робота українських військових “делікатна і ювелірна”, спрямована насамперед на деморалізацію ворожого війська.

Своєю чергою перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський повідомив, що Антонівський міст зазнав суттєвих пошкоджень унаслідок обстрілу, відновлювальні роботи заберуть багато часу.

Останніми днями Збройні сили завдали ударів по трьох ключових об’єктах: Антонівському і Дар’ївському мостах і по дорозі через дамбу Каховської ГЕС. Загарбники намагаються нашвидкуруч відремонтувати мости, прагнучи відновити шляхи постачання боєприпасів та важкої техніки, проте безпека використання мостів залишається під питанням. Також росіяни споруджують понтонну переправу через річку Інгулець біля села Дар’ївка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: