14:29, 21 Вересня 2019

У Зарваниці розпочалося Всеукраїнське військове паломництво

ХІ Всеукраїнське військове паломництва до чудотворної ікони Божої Матері розпочалося у селі Зарваниця на Тернопільщині.

Про це повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

«Зранку у село Зарваниця, де століттями зберігається чудотворний образ Божої Матері, прибули учасники ХІ Всеукраїнського військового паломництва. Цьогорічна проща, яка триватиме два дні, присвячується військовослужбовцям та їхнім родинам і проходить під гаслом “Я та дім мій будемо служити Господові!”. Серед учасників військового паломництва — представники Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, ДСНС та пенітенціарної служби України», — розповів кореспонденту агентства прессекретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ Олег Харчишин.

Також, за його словами, у паломництві беруть участь військовослужбовці силових структур України та члени їхніх родин, добровольці, родини загиблих воїнів, курсанти, ліцеїсти, військові капелани різних конфесій, волонтери, миряни та представники громадськості.

Організатори паломництва — Департамент військового капеланства Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви спільно з Міністерством оборони України, Національною гвардією України та Державною прикордонною службою України. Проща відбувається з благословення та за участі військового єпископа – владики Михаїла Колтуна, керівника Департаменту.

До ХІ військового паломництва виготовлено спеціальний пам’ятний знак для учасників прощі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: