16:49, 12 Січня 2022

У Володимирі зніматимуть художній фільм

11 січня до Володимира завітала команда Волинської кінокомісії та студії «Pravda PRO», аби оглянути приміщення колишнього Домініканського монастиря, яке попередньо обрали як одну з локацій для зйомки кінокартини.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

“Зйомки, які вестиме Волинська кінокомісія та студія «Pravda PRO»,  розпочнуться в кінці січня цього року. Зніматимемо фільм про репресії християн у часи радянського союзу. Саме дворик училища найбільше стилістично підходить для зйомки сцени розстрілу 1939-го року”, – розповів заступник голови Волинської кінокомісії, кінорежисер студії «Pravda PRO» Сергій Шараєвський.

Попередньо на запрошення директорки ТІЦу Ірини Ковальчук робоча група  кінокомісії приїздила з експедицією для огляду міста та у пошуку найбільш цікавих локацій, які б підходили для зйомок запланованих фільмів. Такою локацією, яка найбільше сподобалась режисерам, стала будівля колишнього Домініканського монастиря, де нині розташовані навчальні приміщення Центру професійної освіти. Також гості з Луцька оглянули інші привабливі місця для зйомок майбутніх фільмів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: