19:04, 25 Вересня 2021

У Володимирі-Волинському встановили вічнозелені скульптури

23 вересня у сквері поблизу історичного музею ім. О.Дверницького команда «Topiar.net»  встановила вічнозелені ландшафтні скульптури – топіари.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Ідею вдалося втілити після перемоги проекту у громадському бюджеті участі. Автор проекту – фахівець музею Олександр Стемковський.

Проект «Парк інтелектуального відпочинку «Легенди Володимира» запропонували до реалізації рік тому. Його бюджет становить 499,95 тисячі гривень. Виготовленням та встановленням скульптур займалася фірма «Topiar.net».

Серед зелених скульптур – пара Дверницьких, князівна, сурмач, змієборець, охоронець музею та скрипалі. Є також вічнозелене велике серце для молодят, яка знаходиться якраз неподалік відділу РАЦС. Як зазначив заступник міського голови Андрій Гудим, вічнозелені скульптури нестимуть літню красу у будь-яку пору року, створять незабутню фотозону для молодят, мешканців та гостей міста.

Представник команди підрядників Богдан Лучка подякував всім за довіру та наголосив на важливості бережливому ставленні до витворів, аби вони служили довгі роки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: