18:24, 09 листопада 2021

У Володимирі-Волинському працівників культури привітали з професійним святом

9 листопада міський голова Ігор Пальонка привітав працівників культури та майстрів народного мистецтва громади з професійним святом та нагородив подяками і грошовими преміями кращих з них.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

«На жаль, через карантинні обмеження відзначаємо цей день в обмеженому колі осіб, адже у сфері культури та народного мистецтва нашої громади трудяться чимало талановитих людей. Хочу привітати усіх з професійним святом та подякувати за їхню натхненну роботу, плоди якої бачимо на концертах, виставках та інших культурних подіях. Переконаний, що культура – це один з найбільших духовних скарбів нашої нації, тому так важливо її берегти для майбутніх поколінь», – зазначив Ігор Пальонка у вітальному слові.

За сумлінну натхненну працю, відповідальне виконання професійних обов’язків, активну культурно-просвітницьку діяльність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва подяки міського голови отримали:

– заступника директора Володимир-Волинської дитячої музичної школи Ольгу Редько;

– завідувача клубом села Вощатин Оксану Ключук;

– художника Івана Кечму.

Цього ж дня заступник міського голови Андрій Гудим разом із очільницею управління з гуманітарних питань Оксаною Бігун привітали працівників культури, які беруть  активну участь у культурно-мистецькому житті міста.  З нагоди професійного свята подяки та подарунки отримали:

– заступник директора  дитячої художньої школи ім. Миколи Рокицького Ірина Надюкова;

– викладач дитячої художньої школи ім. Миколи Рокицького Ігор Мацюк;

– директор культурно-мистецького центру Наталія Марчак;

– науковий співробітник  історичного музею ім. О.Дверницького Богдан Янович;

– викладач дитячої музичної школи Наталія Дуда;

– секретар дитячої музичної школи Тетяна Садовська;

– акторка народного аматорського театру «Відродження» імені  Б. Берези  культурно-мистецького центру Оксана Панасюк-Трикуш;

– актор народного аматорського театру-студії «Різнобарв’я» Ігор Волошинський.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: