15:29, 14 Грудня 2021

У Володимирі-Волинському оголосили конкурс на краще новорічно-різдвяне оформлення вітрин

Виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради оголошує огляд-конкурс «Найкраще новорічно-різдвяне оформлення вітрин», який проведуть з метою підвищення естетичного рівня оформлення закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та інших об’єктів, що здійснюють свою господарську діяльність у місті.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Облаштування святкової атмосфери і піднесеного настрою мешканцям дозволить пом’якшити соціальну напругу та наблизити відчуття свята, створюючи в тому числі й сприятливі умови для ведення бізнесу.

Огляд-конкурс проводять з 24 грудня 2021 року до 12 січня 2022 року. Для його проведення створюється комісія з підбиття  підсумків, яка визначає переможців. Беруть участь у огляді-конкурсі  суб’єкти господарської діяльності  незалежно від форм власності.

Охочі взяти участь в огляді-конкурсі можуть подавати заявки довільної форми, які не є його обов’язковою умовою. Заявки подаються відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій шляхом заповнення  форми або за номером телефону 0800333262.

Огляд-конкурс проводиться у номінаціях:

– «Найстильніша композиція» – передбачає оформлення об’єктів у єдиному стилі з чітко відстежуваними акцентами;

– «Найскладніша композиція» – передбачає оформлення об’єкта з використанням великої кількості спеціалізованих приладів ілюмінації;

– «Найяскравіша композиція» – передбачає оформлення об’єкта багатокомпонентною складною композицією, що підпорядковується художнім законам або має сюжетне спрямування.

Огляд об’єктів проводить комісія самостійно, без попередження власників. Переможців у номінаціях нагородять дипломами міського голови та грошовими преміями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: