19:50, 24 Вересня 2021

У Володимирі-Волинському інспектували ремонтні роботи на вулицях міста

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук у четвер 23 вересня проінспектував кілька вулиць міста, де виконуються ремонтні роботи.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Разом із начальником управління інфраструктури Ігорем Возним, директором КП «Полігон» Володимиром Собіпаном та представниками підрядних організацій оглянули хід робіт на вулицях Павлова, Устилузькій та Надії Курченко.

Зокрема, інспектуючи хід виконання робіт на вулиці Павлова, Ярослав Матвійчук повідомив, що вдалося зробити «прокол» під вулицею Ковельською на Павлова, що дозволило зберегти асфальтне покриття під час прокладання водогону. Також озвучили, що на вулиці робиться додаткова зливова каналізація зі сторони вулиці Сагайдачного.

Як зазначив перший заступник міського голови, в місті триває асфальтування бічних вуличок. Наразі також виконується капітальний ремонт проїзної частини вулиці Надії Курченко. Ремонт проїзної частини (протяжність майже 200 метрів) на цій вулиці виконує ТзОВ «Луцька дорожна пересувна механізована бригада». Вартість робіт – більше 580 тисяч гривень.

Опісля перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук також проінспектував, як триває поточний ремонт частини тротуарів по вулиці Устилузькій, зокрема вкладання бруківки по іншій стороні вулиці. Нагадаємо, роботи виконує підрядна організація ФОП Полянський Володимир Володимирович. Нагадаємо, на протилежній стороні вулиці бруківку вже вклали від пам’ятника-танка і до фахового педагогічного коледжу. На виконання робіт виділили лише мільйон гривень, тож цьогоріч планують викласти бруківкою лише частину вулиці Устилузької, загалом ж планують вкласти бруківку аж до військкомату.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: