18:23, 06 Вересня 2022

У Володимирі підготували пропозиції до програми розвитку туризму громади на 2023-2025 роки

У зв’язку із завершенням терміну дії програми розвитку туризму, яка діяла у громаді упродовж 2020-2022 років, 6 вересня у Володимирській міській раді засідала робоча група по підготовці пропозицій до проекту нової програми на 2023-2025 роки.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

До складу робочої групи, яку очолив заступник міського голови Андрій Гудим, увійшли керівники та працівники профільних відділів, комунальних установ, що дотичні до сфер туризму та культури, депутати міської ради, а також представники ДІКЗ «Стародавній Володимир».

Під час засідання робочої групи начальник відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець зачитувала по пунктах усі заходи, які вдалось чи не вдалось реалізувати за два роки дії програми. Усі вони були розподілені по окремих напрямках, спрямованих на промоцію міста Володимира, розвиток туристично-рекреаційної інфраструктури та матеріально-технічної бази,  підтримку громадських ініціатив, аналітично-дослідницьку діяльність у сфері туризму, заходи подієвого туризму, а також  удосконалення системи регулювання туризму.

Серед таких заходів: розробка та виготовлення сувенірної продукції, оновлення туристичних маршрутів, створення туристичного сайту та виготовлення туристичного ознакування, відкриття ТІЦу, підготовка проектних заявок для участі в українських та міжнародних програмах  для отримання грантових коштів на розвиток туризму тощо.

Кожен пункт детально обговорили – частину реалізованих або ж уже неактуальних заходів вилучили, натомість залишили напрямки роботи по яких працюватиме програма і у наступні роки. Також члени робочої групи внесли власні нові пропозиції.

Розробили проект програми розвитку туризму Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2023-2025 роки буде розглядатись профільною депутатською комісією, а також на черговій сесії міської ради, яка відбудеться 30 вересня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: