12:06, 03 Червня 2022

У Володимирі перевірили підприємців на наявність неоформлених працівників

З метою забезпечення реалізації прав і гарантій найманих працівників, недопущення випадків використання робочої сили без належного оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати у «конвертах» протягом травня робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення обстежила 49 об’єктів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

В ході перевірки виявили, що у 18 підприємців 23 працівники працюють без належного оформлення («стажуються»), що є грубим порушенням трудового законодавства, за яке передбачена відповідальність.

Усі підприємці під час співбесід з представниками робочої групи ухвалили рішення завершити «стажування» своїх працівників та оформили трудові відносини з ними відповідним чином.

Окрім цього, під час обстежень фахівці робочої групи привертали увагу громадян до проблем неофіційного працевлаштування та виплат заробітної плати «в конвертах», акцентуючи на таких  наслідках використання найманої праці без належного оформлення як позбавлення працівника соціального пакету гарантованих прав і пенсійного забезпечення в майбутньому. Наголошували і на важливості працюючої економіки країни під час воєнних дій.

Отримати відповіді на найактуальніші запитання щодо трудових відносин у воєнний час, а також поради вимушеним переселенцям, рекомендації щодо того, як працювати безпечно жителі громади можуть у відділі з питань праці виконавчого комітету міської ради, що розташований за адресою: вул. Івана Франка, 8, кабінет № 9.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: