09:12, 28 Жовтня 2022

У Володимирі організували семінар для освітян

25 жовтня відбувся семінар для заступників директорів закладів освіти з теми «Проекція можливостей Волинської МАН на діяльність освітніх закладів Володимирської громади», організований Центром професійного розвитку педагогічних працівників Володимирської міської ради за участю заступника директора Волинської МАН Галини Толстихіної.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Галина Андріївна презентувала присутнім путівник різноманітних проектів, участь у яких відкриє можливості для розвитку наших учнів. Акцентувала на STEM-освіті, як провідному напрямку у площині світового товариства. Україна має потужний інтелектуальний потенціал і повинна зайняти достойне місце у світі, де розробляються передові технології. І в період глобалізації й військових дій на території нашої держави необхідно активізувати діяльність педагогів на створення ситуації потреби у дослідницько-пошуковій діяльності.

На семінарі панувала атмосфера творчої, діалогічної взаємодії. Учасників заходу цікавили умови створення наукових товариств і можливості участі дітей у заочних віртуальних школах, які проводять вчені з різних університетів України.

Гасло «Навчатися, щоб навчати» – основа Нової української школи – є не просто необхідністю, а  потребою для кожного педагога, тож подібні заходи дуже цінні та корисні для освітян.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: