20:48, 31 Січня 2023

У Володимирі організували громадські слухання щодо детального плану території для будівництва укриття ліцею

30 січня у приміщенні ЦНАПу відбулися громадські слухання документа державного планування: «Детальний план території частини вулиці 20-го Липня у місті Володимирі Волинської області для реконструкції існуючих будівель та нового будівництва навчального корпусу та укриття, для визначення граничних параметрів забудови та режимів використання» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Проект детального плану території, де планується будівництво укриття для ліцею ім. Олександра Цинкаловського, представив директор ТзОВ «Науково-дослідний проектний центр геоурбаністики та планування» Михайло Габрель.

З часу оголошення громадського слухання, а це 30 календарних днів, пропозицій та зауважень  щодо цього проекту від мешканців не надійшло. Під час громадських слухань зазначили, що в ході будівництва необхідно врахувати вимоги по доступності будівель та їх відповідності до чинних норм. Наступним етапом буде проведення археологічних робіт на місці будівництва майбутнього укриття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: