17:24, 19 Червня 2024

У Володимирі фермерів привітали з професійним святом

П’ятий рік поспіль 19 червня в Україні вшановують фермерів. Хоча фермерство у нашій державі існує давно, професійне свято фермерів заснували у 2020 році за указом президента Володимира Зеленського. Датою свята обрали 19 червня, оскільки цього дня у 2003 році прийняли закон Про фермерське господарство.

Про це йдеться на сайті міста Володимира.

З нагоди Дня фермера в Україні міський голова Ігор Пальонка привітав усіх працівників фермерських господарств громади з професійним святом.

“Попри складний час війни українські фермери продовжують сіяти, вирощувати та збирати врожаї, аби запашний хліб і далі був на столі українських родин, аби підтримувати економіку та допомагати Силам оборони. Фермерські господарства нашої громади, на щастя, працюють у відносно спокійному тилу, проте з першого дня повномасштабного вторгнення активно волонтерять, надають допомогу ЗСУ, наповнюють місцевий бюджет, створюють робочі місця. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Нехай ваша нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються, ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі під мирним небом України”, – сказав він.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, стійкість та незламність в умовах воєнного стану, добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня фермера, подяками міського голови та грошовими преміями нагородили:

Юрія Романюка – свинаря фермерського господарства «ПАН ПРОДУКТ»

Вадима Нечипоренка – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ТОВ «ФГ Євгена Шелепіни»;

Віктора Яроша – директора фермерського господарства «КАВАСАКІ».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: