18:24, 10 Січня 2023

У руці Богдана Хмельницького на центральній площі Рожища замайорів стяг від захисників

Червоно-чорне полотнище з написом «Віримо в ЗСУ» та підписами побратимів з 14 окремої механізованої бригади розмістив на пам’ятнику українському гетьману та полководцю волинянин Олександр Андрієвський з Рудні, який приїхав вперше за довгий час з передової у кількаденну відпустку.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської громади.

24-річний Олександр Андрієвський – військовий-контрактник. До повномасштабної війни близько року опановував премудрості військової справи, тож після 24 лютого його з побратимами, як досвідчених воїнів, першими кинули на передову.

«Соледар та Бахмут – одні з найбільш кривавих місць на фронті. А наш земляк у цьому пеклі, на Соледарському напрямку, з початку війни.

Олександр Андрієвський та його побратими – артилеристи ближнього краю, тобто працюють на самісінькій лінії зіткнення.

Про тонкощі цієї нелегкої роботи, як працює їхня зброя – гармата “Рапіра” – наш земляк розповідав у одному з сюжетів телевізійного марафону на 1+1 влітку минулого року.

“Хоч противник веде активні бойові дії, але успіху не має,” – стверджував у телесюжеті Олександр Андрієвський.

Утримують ці позиції наші військові і нині, хоч кожен з нас розуміє, якою ціною це дається.

І нам тут, на відносно безпечній території, не зрозуміти, що відчуває солдат, коли гинуть його побратими, коли доводиться знищувати ворога, коли знову і знову піднімаєшся у бій, не знаючи, чи повернешся на позицію.

Червоно-чорний стяг, який піднімали у боротьбі вояки УПА, символізує опір, несприйняття того, що зараз відбувається, і рух вперед.

Олександр Андрієвський прагне, аби прапор у руках Богдана Хмельницького повсякчас нагадував рожищанам про тих, хто їх боронить ціною власного життя. Про те, що війна триває, навіть коли у нас не чутно сигналів тривоги. Війна триває і забирає людські життя. Тому мусимо об’єднуватися у допомозі армії, маємо разом йти до Перемоги.

А вона обов’язково буде за нами, впевнений Олександр Андрієвський», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: